Zaproszenie

Zgodnie z zapisami Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Giżycka na rok 2012, Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewa Ostrowska zaprasza młodych giżycczan do odkrycia swoich talentów. W grudniu przygotowaliśmy ofertę dla amatorów łyżwiarstwa i piłki nożnej.
Już 18 grudnia w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych odbędzie się Festiwal Młodych Talentów w łyżwiarstwie. Uczniowie klas IV- VI zmierzą się w konkurencjach łyżwiarskich. Impreza organizowana jest przy współpracy z MOSiRem oraz szkołami podstawowymi. Początek imprezy o godz.9.00, planowane rozdanie nagród ok. godz. 12.00.
Z kolei miłośnicy piłki nożnej (mali i duzi) powinni już teraz zaplanować sobie 28 grudnia, by pojawić się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Właśnie w tym dniu odbędzie się tu Festiwal Młodych Talentów Piłkarskich. Centrum Profilaktyki przy współpracy ze Szkółką Piłkarską „GOL” i COS Giżycko przygotowało szereg atrakcji – będą konkurencje piłkarskie dla dzieci w wieku do 12 lat, wspólne zabawy z rodzicami, mecz gwiazd z trenerami – zapowiedzieli się znani piłkarze pochodzący z Gizycka i okolic. Wśród publiczności i uczestników zostanie rozlosowanych dziesięć piłek z autografami giżyckich piłkarzy. Rozpoczęcie imprezy o godz. 12.00, planowane rozdanie nagród ok. 15.00.
Oczywiście dla uczestników obu imprez przygotowano szereg atrakcyjnych nagród.
Zapraszamy!

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień
i Integracji Społecznej w Giżycku

www.centrumprofilaktyki.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Zaproszenie

  1. Razem mówię: NIE! pisze:

    Patrzę, że pani Ewa zamieszcza w witrynie Wojtka informacje. Wojtku, jak juz nie będziesz Ewie potrzebny, to przetrzesz gały ze zdumienia:). Ja odbieram tę osobę, jako baaardzo interesowną:)