Z cyklu "To mi się podoba." Pan Dyrektor domaga się sprostowania!

kopertaJakże ucieszyłem się z korespondencji, jaką otrzymałem od Pana Dyrektora MOSiRu! Wreszcie ktoś podjął dyskusję na temat sportu! Gorzej, że domaga się rzeczy trochę jakby niemożliwych… tj. zamieszczenia treści na stronie, której nie jestem ani właścicielem ani administratorem. Ale co tam – przekażę korespondencję redakcji gizycko.tv. Nadesłany list należy chyba jednak traktować jako głos w dyskusji, bo przypomnę, że moje dane pochodzą z oficjalnych źródeł Urzędu Miejskiego, a Pan Dyrektor pisząc o tych strasznie dużych kwotach zapomniał chyba podać, ile ściąga się z klubów i stowarzyszeń np. za wynajem stadionu czy lodowiska lub np. ile w przytoczonych przez Pana Dyrektora kwotach stanowią wynagrodzenia (z całym szacunkiem, ale Pańskie pobory lub wynagrodzenie Pana Zastępcy zapewne sportowców mało interesują).

Ile nagród otrzymały szkoły i poszczególni nauczyciele za swoje osiągnięcia Pan Dyrektor też jakoś przemilczał… Za to najważniejszą informacją zdaje się być ustna pochwała Pani Burmistrz w cyt. „licznych wystąpieniach”. Panie Dyrektorze… 🙂 Czyż nie ważniejszy dla Pana powinien być stan stadionu czy konstrukcja trybun na lodowisku? To chyba już symbole tego świetnego przecież zarządzania sportem w naszym mieście…

W moim rozważaniu, które tak mocno zainteresowało Dyrekcję MOSiR, rzeczywiście skupiłem się na grantach, stypendiach i nagrodach, gdyż tylko te środki w całości trafiają do środowisk sportowych i tylko na te mają bezpośredni wpływ. Wydawało mi się to czytelne i oczywiste… skoro jednak powstały wątpliwości, poniżej zamieściłem treść listu (pisma?) Dyrektora MOSiRu. Pozostaję jednak przy swoim zdaniu i jako radny zawsze będę zabiegał o lepsze traktowanie naszych sportowców, bo na to zasługują. Zmarnować można i 80 milionów, jak ktoś potrafi i wcale ta kwota nie będzie świadczyła o prawidłowym wspieraniu – tak ważnej dziedziny życia, jaką jest sport. Bo w to przecież już nikt nie wątpi… 😉
Pozdrawiam i oczywiście liczę na częstszy udział w dyskusji, gdyż do tematów sportowych będziemy powracać…

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, interwencje, Sport, To mi się podoba i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Z cyklu "To mi się podoba." Pan Dyrektor domaga się sprostowania!

 1. Yorguś pisze:

  Pan dyrektor zamiast pisać sprostowania- niech napisze dobry regulamin plaży miejskiej w Giżycku, bo ten, który ostatnio przedstawił na wspólnej komisji Rady Miejskiej to gniot jakich mało. Podpowiem panu dyrektorowi, aby poszedł śladem rady pana radnego Jelca, który trafnie stwierdził, iż na tym terenie powinno obowiązywać Prawo o ruchu drogowym z odpowiednim oznakowaniem. Wyłączenie głównej alejki (tej asfaltowej) spod jurysdykcji regulaminu jest totalną bzdurą. To właśnie na tej alejce panuje największy ruch pieszych i to właśnie tam „czai” się największe zagrożenie dla zdrowia i życia pieszych w okresie letnim.

 2. kate pisze:

  Na jakim stanowisku w MOSiR pracuje P.Jolanta Dadełło???

 3. moher pisze:

  „kate” pytasz jak małe dziecko żyjące we mgle! Ta Pani (o którą pytasz) pracuje na odpowiednim,odpowiadającym Rodzinnym koneksjom w rodzinie jaśnie nam JESZCZE panującej — pani burmistrz Jolanty P.
  Czytaj dokładnie o czym piszą inni postowicze, a dowiesz się o powiązaniach rządzących w tej trwoniącej nasze giżyckie złotówki synekurze.

 4. kate pisze:

  Jak ćwierkają wróbelki,to obniżono uposażenie panu M.M. po to żeby sam odszedł i żeby nie stracił praw nabytych w wojsku.