XX sesja Rady Miejskiej

Najbliższa sesja Rady Miejskiej odbędzie się 17 maja 2012 r. tradycyjnie o 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. Porządek obrad jest dość krótki i w zasadzie w większości dotyczy nieruchomości. Są proponowane kosmetyczne zmiany w budżecie dotyczące remontu nabrzeża betonowego kąpieliska dla dzieci (choć wolałbym, aby ten beton raczej rozebrano niż naprawiano) i korekty w zakresie wynagrodzeń Straży Miejskiej (20.000 zł na nagrody jubileuszowe – dość pokaźna kwota, muszę przyznać).
Ponadto Pani Burmistrz proponuje wpisanie hipoteki na 2 nieruchomościach: zabudowanych kinem i przychodnią na ul. Wodociągowej. Ma być to zabezpieczenie pożyczki na przedsięwzięcia wodociągowe spółki Aglomeracja.
Rada zajmie się także użyczeniem nieczynnego węzła ciepłowniczego na urządzenie siłowni oraz użyczeniem policji działki na kojce dla psów. Poza tym sprawy PWiKu i MOPSu.

A już tydzień później (24 maja) o 16:00 Uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji obchodów 400-lecia nadania praw miejskich… czyli rozpoczynamy obchody jubileuszu Giżycka.

Termin posiedzeń komisji:

  • Komisja Spraw Społecznych – 14.05.2012 r., godz.16.00
  • Komisja Finansów i Gospodarki – 15.05.2012 r., godz.16.00
  • Komisja Mienia Miejskiego – 16.05.2012 r., godz.15.30

Do pobrania:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria, Sesje Rady Miejskiej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „XX sesja Rady Miejskiej

  1. kate pisze:

    czy straż miejska jest potrzebna w kryzysie,czy należy wydawać na nią dodatkowe pieniądze?czy nie można jej zastąpić policją?inne miasta zrezygnowały z tego stwora i też dobrze funkcjonują

  2. mieszkaniec pisze:

    20 tysiaków na kilku pracowników no nieźle :-))))