XLVI sesja Rady Miejskiej

XLVIAż 24 projekty uchwał znalazły się w porządku obrad najbliższej – już 46. sesji Rady Miejskiej. Będzie to jednocześnie jedna z ostatnich w tej kadencji, a odbędzie się 2 października 2014 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. W porządku obrad m.in. zmiany w budżecie, zbycie i dzierżawa nieruchomości, przystąpienie do sporządzenia dwóch miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (w tym terenu przy szpitalu! 🙂 ), nadanie honorowego obywatelstwa Miasta Panu Tadeuszowi Sznukowi, a także wielu medali za szczególne zasługi dla Miasta (w tym E. Hincmanowi, J. Gawareckiemu, Panu prof. G. Białuńskiemu, Panu W. Chodakowskiemu, Panu S. Lempieckiemu, Panu T. Kostrzewie, Panu W. Darskiemu, Panu Januszowi Połujanowi i Panu Mieczysławowi Smoleńskiemu.

Intrygująco zapowiada się kolejne podejście do rozpatrzenia skargi. Tym razem projekt zakłada uznanie jej za bezzasadną… Przeczuwam jakąś dyskusję w tym temacie, bo nic już się tu niczego nie trzyma… 😉


Termin posiedzenia trzech komisji:
Komisja Spraw Społecznych, Komisja Finansów i Gospodarki, Komisja Mienia Miejskiego – 30.09.2014 r. (wtorek) godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.


Do pobrania:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „XLVI sesja Rady Miejskiej

  1. kate pisze:

    Czy ktoś wie ile kosztuje rocznie utrzymanie fontanny na Warszawskiej? i jaki jest koszt jednego stolika do gry w szachy?

  2. mieszkaniec pisze:

    Wybory się zbliżają więc rozdaje medale 🙂