XLV sesja Rady Miejskiej

XLVWakacje dobiegają końca, Rada również po lipcowej przerwie powraca na obrady sesyjne. Kolejna – już 45. sesja odbędzie się w najbliższy czwartek 21 sierpnia 2014 r. tradycyjnie o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.
Czym zajmiemy się pod koniec wakacji (i jakby pod koniec kadencji jednocześnie… 😉 )?

Mam nadzieję (bo sygnalizowano już pewne problemy), że usłyszymy od Pani Burmistrz jaki jest stan przygotowania szkół do przyjęcia sześciolatków, ocenimy stan realizacji zabudowy przy Pasażu Portowym, prawdopodobnie dokonamy kilku zmian w budżecie (m.in. zwiększając środki na remont ul. Kombatantów i Słowackiego), przydzielimy pieniądze na zadania z budżetu obywatelskiego oraz… na urządzenie kina w budynku GCK… (he, zauważam, że ten pomysł forsowałem 4 lata temu 😉 )

Poza tym będzie o kategoriach dróg (ul. Szarych Szeregów, ul. Żeglarska, ul. Szantowa), zapewne przystąpimy do stowarzyszenia „Wielkie Jeziora Mazurskie 2010” (jest to konieczne / pożądane ze względu na nową perspektywę środków unijnych, po raz pierwszy w tej kadencji wyrazimy opinię ws. rozwiązania umowy o pracę z radnym, a także zajmiemy się skargą na działalność burmistrza uznaną przez Komisję Rewizyjną za zasadną.


Termin posiedzenia trzech komisji:
Komisja Spraw Społecznych, Komisja Finansów i Gospodarki, Komisja Mienia Miejskiego – 20.08.2014 r. (środa) godz. 16:00 również w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.


Do pobrania :.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „XLV sesja Rady Miejskiej

  1. na serio pisze:

    A może o współfinansowanie (remontu – budowy) kina, pl. Piłsudskiego, stadionu ……… „poprosić” bezpośrednio Pana Prezydenta 🙂 Przecież z kultury, sportu, parkingu (na placu) korzystać będą również żołnierze z swoimi rodzinami 🙂 Żołnierz bez kultury, to raczej nie żołnierz 🙂

  2. Ktoś pisze:

    Sądzę, że kino w dobie internetu w tak małym mieście jak Giżycko, gdzie młodzi uczą się w większych miastach nie ma racji bytu, nie utrzyma się. Kto będzie wydawał 20-30 zł za bilet jak może to w internecie obejrzeć.