XLII sesja Rady Miejskiej

XLIIPo dłuższej przerwie wracamy do obrad na sesji Rady Miejskiej – już XLII sesja zaplanowana jest na najbliższy czwartek tj. na 15 maja 2014 r. na godz. 16.00 jak zwykle w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.
W porządku obrad m.in. zapoznanie się ze stanem bezpieczeństwa w mieście, stan miejskiego układu komunikacyjnego w powiązaniu ze skomunikowaniem Giżycka z resztą kraju i… parkingi.

A ponadto niewielkie zmiany budżetowe (w tym neon dla ekomariny), sprawy zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis, dotacje na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy obiektach zabytkowych, regulamin korzystania z terenów rekreacyjnych na Plaży Miejskiej, remont ulicy Wiejskiej, Giżycka Karta Dużej Rodziny oraz sprawy zbycia i dzierżawy nieruchomości.

Zajmiemy się także rozpatrzeniem skarg na burmistrza oraz oceną zasobów pomocy społecznej i realizacją Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi. Dużo, ale jakby czegoś jeszcze mi brakuje… Ale o tym później. Jak zwykle czekam na Państwa sygnały. Nazbierało się już trochę, ale – co tam, najwyżej Pani Przewodnicząca przerwie sesję, gdy zbliżymy się do północy… 😉


Termin posiedzenia trzech komisji:
13.05.2014 r. (wtorek), godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, obrady otwarte dla wszystkich


Do pobrania:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „XLII sesja Rady Miejskiej

 1. jeszcze pisze:

  Egzaminy na prawo jazdy w Giżycku !?

 2. Zakrza pisze:

  Mi brakuje projektu uchwały w sprawie konsultacji społecznych w mieście. Odpowiednie pytanie już poszło na Platformę.

 3. kate pisze:

  Czy most obrotowy do 01.06.powinien być otwierany tylko na telefon od żeglarzy,takie wytyczne od zarządcy mostu ma jego obsługa???

 4. kate pisze:

  Co z przetargiem na konferencję MZM-GO???

 5. kate pisze:

  Kiedy będzie naprawiona ławka na Nadbrzeżnej po tym jak spadła na nią brzoza 08.05 2014r.?