XLI sesja Rady Miejskiej

XLIW lutym sesji nie było, to się spraw nazbierało. Dużo ciekawego może wydarzyć się na najbliższej sesji, która zaplanowana jest na 20 marca 2014 r. (czwartek), na godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. W porządku obrad m.in. funkcjonowanie Zakładu Usług Komunalnych, zapoznanie się ze stanem bezpieczeństwa w mieście, korekta podziału miasta Giżycka na okręgi wyborcze, „Przebudowa ulicy Wiejskiej”, Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi, uchwały ws. zbycia i zamiany nieruchomości oraz przede wszystkim sprawy budżetu miasta (tu wiele zaskakujących niespodzianek… 😉 ) i podjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych (nie, jeszcze nie ten projekt) ws. budżetu obywatelskiego.

Termin posiedzenia trzech komisji:
Komisja Spraw Społecznych; Komisja Finansów i Gospodarki; Komisja Mienia Miejskiego – 19.03.2014 r. (środa) godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.


Do pobrania:

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „XLI sesja Rady Miejskiej

 1. Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie…

  https://www.youtube.com/watch?v=pxlTjcWiEsM

 2. kate pisze:

  Należałoby na tej sesji zadać pytanie -co dalej z przejściem na Wyzwolenia ,bo na tej „konferencji”nie było ani słowa na ten temat???,ani kasy na te cel???

 3. kate pisze:

  Czy jest dziś sesja???

 4. zuzia pisze:

  Obejrzałam sobie sesję na żywo i w kolorze – jak widać służy ona jedynie do zapewnienia dobrego samopoczucia naszej „wadzy” oraz zaspokojenia życiowego zapotrzebowania na mądrość przedustawną, nieomylność i jedynie słuszną rację. Nikt tam nie był z uwagą i życzliwością wysłuchiwany, w 12 roku rządów ONI już wiedzą i tak wszystko najlepiej.
  Jedyny ciekawy moment to wręczenie Pani Burmistrz czarnego gwiazdobloka. Tylko czemu taki mały? No przecież na pomnik się nie nada…

 5. kate pisze:

  „Mądrość” obecnej władzy już ją przerosła,więc poco jej obecna rada skoro i tak jest bezradna.Wszystko było już na konferencji J.P.klepnięte,a sesja była tylko formalnością,dziwie się radnym ,że nie zrozumieli tego już po pierwszych minutach sesji i zmarnowali tak dużo swego cennego czasu,gra była tylko do jednej bramki-obłuda,buta i arogancja!!!