XL sesja Rady Miejskiej

xlJak ten czas szybko leci… Na pierwszej w tym roku (jednocześnie 40. w tej kadencji) sesji, która odbędzie się 23 stycznia 2014 r. godz. 16.00 jak zwykle w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego zajmować będziemy się m.in. finansami na pamiątkową tablicę na ossuarium, przedłużeniem wydzierżawienia nieruchomości na terenie plaży miejskiej, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w okolicach kina „Fala” oraz szeregiem uchwał związanych ze sprawami należącymi do właściwości Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Ponadto w porządku obrad plany pracy i sprawozdania z działalności komisji, a także Rady Miejskiej.

Termin posiedzenia trzech komisji:
Komisja Spraw Społecznych; Komisja Finansów i Gospodarki; Komisja Mienia Miejskiego – 21.01.2014 r. godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

Do pobrania:


Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „XL sesja Rady Miejskiej

 1. kate pisze:

  Dlaczego miasto nie jest odśnieżane i posypane,żeby nie było tak ślisko na chodnikach!!!

  • dodam pisze:

   I lepiej niech nie będzie, bo się okaże że po zimie chodniki będą do wymiany.
   Prowizoryczny pług w praktyce może doprowadzić do większych szkód,a niż oszczędności.

 2. :) pisze:

  Panie Wojtku, proszę odpowiedzieć – w jakim celu był robiony teledysk ” Chwytaj w żagle wiatr” (moim zdaniem z błędami technicznymi w sensie kadrowania) ?!? Czy tylko po to aby umieścić go na you tube !?!
  Mikra oglądalność 10 851 (w większości w pierwszych dniach jego umieszczenia – miejscowi) Pytam się, gdzie są ludzie odpowiedzialni za promocję miasta ?!?
  Pozwoliłem sobie umieścić link z tym clipem (w ramach eksperymentu) na forum komentującym dziecięcych wykonawców, no i proszę !!! W ciągu paru godzin obejrzało go 361 (raczej zamiejscowych) widzów !

  • Teledysk miał chyba być wykorzystany w promocji… Taki chyba był cel, bo choć piosenka jest na 400-lecie, video dokręcono po 1,5 roku. Zatem, jak sądzę – nie miał być na jubileusz… 😉

 3. kate pisze:

  Ja nie mówię o pługu na chodnikach,miotła ,łopata i ludzie będą mieli pracę,a nie brać zasiłki za nic i jeździć w tym czasie do pracy np. do Nieniec.

 4. kate pisze:

  Czy można by giżyckie kamery skierować na bardziej ciekawe miejsca niż ta fontanna i plac zabaw(pusty) na Warszawskiej???