XIV sesja moim okiem. Prolog.

Ławnicy wybrani, budżet zmieniony, „strategia edukacyjna” przyjęta. Kolejna sesja przechodzi do historii.
O tym kiedy jest dobry czas na pytanie, o darmowym i super szybkim internecie oraz o tym co miałem na myśli mówiąc o Mistrzostwach Świata w Giżycku i OSach na ulicach miasta już niebawem, a także co sprawdził i do jakich wniosków doszedł radny J. Kiczyński, już niebawem.
Zapraszam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „XIV sesja moim okiem. Prolog.

 1. gizycczanin pisze:

  Radni – nie dajcie sobie wmówić, że o budżecie 2011, o niepotrzebnych inwestycjach, da się rozmawiać przy omawianiu budżetu 2012 ! W 2011 roku spłacamy ponad 5 mln a zadłużamy się na 7 mln a jak to będzie w 2012 ? Idzie kryzys, przychody z PIT znowu zmaleją, mienia sprzedać się nie da bo nie będzie chętnych a EKOMARINA i LODOWISKO to marne źródła przychodów – jaki zatem będzie bilans budżetu na 2012 ? a 2013 ?! Wygląda na to, że sposób inwestowania zaczyna skutkować……

 2. Tadeusz pisze:

  Zgadzam się całkowicie z radnymi Kiczyńskim oraz Iwaszkiewiczem odstąpmy od tej archaicznej inwestycji jakim jest eInclusion. Czy prezentacja radnego Kiczyńskiego mam tu na myśli laptopa i modemu w cenie 1000 zł nie przekonuje panią Burmistrz, czy ta kobieta potrafi racjonalnie myśleć?. Wracamy, cofamy się do XX wieku.

 3. kate pisze:

  temat internetu to jest zderzenie ciemnogrodu z rzeczywistością,nasza władza cofa nas w średniowiecze gdzie pan i władca miał niepodważalną rację.

  • gizycczanin pisze:

   Widać niektórym nie udaje się przyznać do pomyłki…nawet za cenę kilkuset tysięcy złotych polskich, które w budżecie przydałyby się bardzo.

 4. kate pisze:

  zawsze i do każdej umowy można zrobić ANEKS.