Wytęż wzrok… na "Kęp noł"

Czy zamieszczone poniżej zdjęcia mogą być podobne?
Wydawałoby się, że nie… A jednak. Wytężmy na chwilę wzrok…

24 sierpnia 2013 r. | Mamry Giżycko 4-2 Start Nidzica
karetka_radny_2

31 sierpnia 2013 r. | Mamry Giżycko 1-0 Mazur Ełk
karetka_radny

Co łączy obie fotografie? Okazuje się, że nie tylko miejsce i barwy, jakie reprezentują obaj zawodnicy. Na pierwszym zdjęciu widzimy leżącego bramkarza Mamr – Rafała Kosiorka, a na drugim Karola Ryczkowskiego odprowadzanego do karetki. Jak się właśnie dowiedziałem – prawdopodobnie oba urazy powstały po niefortunnych interwencjach na… kępach trawy naszego stadionu.

Obie fotografie dedykuję tym, którzy uważają, że nasza murawa jest OK.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Wytęż wzrok… na "Kęp noł"

 1. chruscik pisze:

  Heh, miałem okazję grac na Waszym „boisku” – tak fatalnej „murawy” nie ma nie tylko w podobnych wielkościowo miastach, ale nawet na wsiach. Tragedia, że miasto nie potrafi zadbac o jedną z -było nie było – swoich wizytówek. Powodzenia w walce o poprawę stanu rzeczy.

 2. Anonim pisze:

  Wiecie moze co z tym chlopakiem mlodym i kiedy wroci do grania? (Jesli to czytasz to szybkiego powrotu do zdrowia zycze)

 3. ten pisze:

  Jak się dowiedziałem na tym ”naszym dobrym placu” na treningu kontuzji doznał także zawodnik MAMR Błażej Drężek który jest odsunięty od gry na kilka tyg …

 4. Amadeusz Szewczyk pisze:

  Powiem krótko. Wstyd. Ten tzw. „stadion” woła o pomstę do nieba. Może zorganizujemy jakąś zrzutę i sami poprawimy jakość tego boiska? Próżno szukać inwestycji w stadion na liście priorytetów Pani burmistrz.

 5. nestety pisze:

  Chyba się powtarzam, ale Giżycko jest jedynym miastem w województwie które bezproblemowo mogłoby zarabiać na wynajmie obiektu i jednocześnie mieć z tego tytułu doskonałą promocję 🙂
  Kto w Polsce nie zna takich małych miejscowości jak: Spała, Cetniewo, Zakopane, Szczyrk ……….. ? Co je łączy z Giżyckiem ?

 6. rr pisze:

  W niedzielę (08.09) o 13:00 małe wielkie derby MAMRY – VĘGORIA na naszym Kęp Noł – Liga Trampkarzy Młodszych !
  Zobaczymy jak się ta płyta prezentuje z bliska 😛