Wracając do niektórych tematów….

Na kwietniowej sesji zgłosiłem kilka spraw, jakie mi Państwo przekazaliście dotyczących m.in. oznakowania kierunków na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Sikorskiego oraz oznakowania drogi do toalet na ul. Owsianej. W pierwszym przypadku w sytuacji zamknięcia mostu obrotowego osoby nieznające topografii miasta dojeżdżające do skrzyżowania z ul. Sikorskiego, mogły mieć problem z wyborem kierunku jazdy, natomiast w drugim – mówiąc delikatnie: stwarzały sporo kłopotów przedsiębiorcom oraz mieszkańcom z ul. Nadbrzeżnej prawdopodobnie wynikających z nieświadomości istnienia w pobliżu publicznych toalet.

Sprawa oznakowania została rozwiązana w taki sposób:
foto_
Drogowskaz na Nadbrzeżnej w kierunku Owsianej

foto_
Drogowskaz na ul. Sikorskiego

Sprawa skrzyżowania ul. Owsianej z ul. Kolejowej także została (prowizorycznie?) załatwiona. Wydaje mi się jednak, że temat może powrócić….
foto_

W każdym razie za wykonanie wszystkich tych rzeczy oraz za poprawę estetyki mola w imieniu mieszkańców (i własnym; w końcu także jestem mieszkańcem 😉 ), dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.