Wielkie, wielkie DZIĘKUJĘ!

wykrzyknik_3Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Gazety Olsztyńskiej na Najpopularniejszego Samorządowca. W naszym powiecie największym poparciem (597 głosów) może pochwalić się radna Powiatu Giżyckiego – Pani Małgorzata Ludwiszewska. Bardzo gratuluję Pani radnej. Ale na drugim miejscu…, dzięki Państwa głosom… ta-da-dam! radny Rady Miejskiej w Giżycku… Wojciech Iwaszkiewicz z wynikiem 491! Ten wynik dał nominację do finału regionalnego. Bardzo, bardzo dziękuję za uznanie.

Na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali: radna Maria Popieluch (230), radna Jadwiga Mistera (65) i radny Jerzy Kiczyński (60). Drugi etap potrwa do 21 maja, więc gdyby ktoś zechciał na kogoś zagłosować, może to zrobić jeszcze przez 2 tygodnie. SMS wspierający moją kandydaturę to go.ow.27.

Jak zagłosować?

1 głos – wyślij sms o treści go.ow.27 pod numer 7148 (koszt 1,23 zł)
3 głosy – sms o treści go.ow.27 pod numer 7248 (2,46 zł)
5 głosów – sms o treści go.ow.27 wysłany pod numer 73601 (3,69 zł)

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Wielkie, wielkie DZIĘKUJĘ!

 1. Mostra pisze:

  A kim jest Małgorzata Ludwiszewska, zwyciężczyni ??
  Ktoś wie ??

 2. Zakrza pisze:

  No właśnie, kto to jest w ogóle?

  • Zakrza pisze:

   Już wiem. Przewodnicząca związku zawodowego pracowników sp zoz w Giżycku.

 3. moher pisze:

  @Zakrza —- Oj, Zakrza>>>ty (z małej-bo z braku szacunku) pływaku i lizusie! Myślisz że przy Nowej Wtwoi ładzy po wyborach załapiesz się na —-„”dalsze mamienie mieszkańców o OBWODÓWKACH giżycka i świetlanym rozwoju już upadłego moherowego przelotowego miasteczka””.
  — Uświadomię ciebie, że są już opracowane projekty przebudowy ul.Obwodowej—-tylko twoja wielbicielka ze swoimi przydupa…./przepraszam—-/ urzędasami woli kładki,niż ułatwienie i bezpieczeństwo mieszkańców.
  —-Proponuję —-popieraj Przewodniczącą M.Ludwiszewską, bo może załapiesz się na związkowy stołek, a wtedy będziesz mógł w dalszym ciągu rozwijać biurokratyczne miraże leczenia MOHERÓW !
  —Jak zwykle –Pozdrawiam mądrą pańską żonę>>>>>>która winna pod prysznicem ostudzić głupawe pańskie pomysły.

  • Zakrza pisze:

   Dziękuję za rady i pozdrowienia. Rady przemyśle, a pozdrowienia przekaże.