Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zagraliśmy w Orkiestrze

id
19 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Giżycko zaznaczy swoją obecność kwotą ok. 30 000 zł, z czego „mojej grupie” udało się uzbierać ok. 2 000 zł.
Po raz kolejny potwierdziło się, że na giżycczan można liczyć. Wiele osób podkreślało, że choć nie dotknęło ich to osobiście, rozumieją potrzebę i nigdy nie wiadomo, kogo choroba dotknie, komu będzie potrzebna pomoc… Dlatego często w puszkach lądowały nie tylko monety, ale i banknoty. Najwyższy nominał to 100 zł /który „zasilił” puszkę Darka/.
Wielkie brawa właśnie należą się moim przyjaciołom, którzy pomagali mi kwestować (a w zasadzie, to wyszło, że to ja im pomagałem) Darkowi i Marcinowi, którzy uczestniczyli w zbiórce bez przerwy od samego początku do samego końca. Pomagała nam też Pani kapral Agnieszka z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego (dziękujemy!).
Na ulice Giżycka wyruszyliśmy ok. 9:30 i do 14:00 udało mi się uzbierać ponad 350 zł (+ obca waluta). Później zrobiłem przerwę (mecz ligi halowej, niestety przegrany…), aby wrócić i pomóc Pani Dyrektor GCK – Dorocie Łabuz w dokończeniu zbiórki. Towarzyszyli nam oczywiście Darek i Marcin, którzy do 18:00 w swoich puszkach zgromadzili razem ok. 1300 zł (+ obca waluta).
Do akcji przyłączyła się jeszcze jedna osoba z grona radnych – Sylwia Żarnoch – Wasilewska.

Zapraszam do obejrzenia materiału telewizyjnego.źródło:
www.wolnatv.info.pl


Zobacz również fotorelację /źródło własne/.Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  1. niespodzianka pisze:

    A nie znaleźliście może łuski karpia? 😉

  2. tatat pisze:

    Gratuluję Panie Wojciechu. Tak trzymać! Wizerunek należy kreować uczestnicząc w tak pozytywnych akcjach. Niech reszta radnych się wstydzi!