Warto zobaczyć. Warto być!

IV Mazurskie Targi Sportów Wodnych 2011

Kolejna, czwarta edycja Mazurskich Targów Sportów Wodnych, połączonych z Posezonową Giełdą Sprzętu Pływającego rozpocznie się już w najbliższy piątek 9 września 2011. Piątek to tzw. dzień branżowy. Uroczyste otwarcie targów odbędzie się w sobotę o godzinie dwunastej. W sobotni wieczór – szanty w tawernie. Targi potrwają do niedzieli. W niedzielę o godzinie piętnastej odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Zwiedzający tradycyjnie będą mogli wybrać swojego faworyta i wylosować atrakcyjną nagrodę.

Dotychczas zgłosiło się 70 wystawców z całej Polski i jeden z Litwy (zgłoszenia wciąż napływają), którzy zaprezentują łącznie rekordową liczbę – 100 jednostek pływających, w tym aż 9 tegorocznych jednostek premierowych.

UWAGA KONKURS: Podczas tegorocznej edycji targów odwiedzający będą mieli możliwość nagrodzenia najlepszego ich zdaniem jachtu w dwóch kategoriach: jacht żaglowy i łódź motorowa. Każdy otrzyma przy wejściu kupon, który po wypełnieniu należy umieścić w urnie przy wyjściu głównym. Wśród biorących udział w konkursie zostanie wylosowana nagroda. Losowanie nagrody w niedzielę po wręczeniu nagród targowych (po godzinie 15-tej).

Program Targów

Piątek – 9 września 2011

  • godz. 14:00 – 18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 18:00 – … – wieczór w tawernie.

Sobota – 10 września 2011

  • godz. 10:00 – 18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 12:00 – uroczyste otwarcie Mazurskich Targów Sportów Wodnych
  • godz. 12:00 – 18:00 – imprezy towarzyszące – m.in. pokazy, prezentacje itp.
  • godz. 18:00 – 23:00 – koncert szantowy
  • godz. 18:00 – … – wieczór w tawernie.


Niedziela – 11 września 2011:

  • godz. 10:00 – 15:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
  • godz. 15:00 – zakończenie targów.

Na targi wstęp wolny!

Więcej informacji na stronie Targów.

UWAGA: Zwiedzających, którzy mają zamiar na targi przypłynąć jachtem – Organizatorzy informują, że ze względu na ograniczoną ilość miejsca w porcie Stranda – od piątku od godz. 8-ej do niedzieli do godz. 15-tej port w całości będzie zarezerwowany dla wystawców. Prosi się zatem zwiedzających o zatrzymywanie się w pobliskich portach. Najbliższe porty to: Neptun Club, przystań przy hotelu Las i Helena (wszystkie porty po prawej stronie tuż za wyjściem z kanału Giżyckiego w stronę Węgorzewa – do Strandy pieszo ok.200-300m).

źródło: targi.mazury.info.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.