W weekend rusza IV liga! Mamry zagrają u siebie… w Kętrzynie.

stadion_ketrzynPrzedłużająca się zima próbuje wywrócić terminarz rozgrywek do góry nogami. Zarząd giżyckich Mamr jednak nie poddaje się. I słusznie. Wyniki sparingów mogłyby wskazywać bowiem na bardzo wysoką formę drużyny – trzeba zatem grać! Skoro nie można w Giżycku, trzeba zagrać np. w Kętrzynie na boisku ze sztuczną murawą (na zdjęciu z lewej).
Swoją drogą szkoda, że w Giżycku przez tyle lat nie udało się przekonać Pani Burmistrz do takiej inwestycji (pamiętam nawet jakąś petycję w tej sprawie. Zebrano chyba ok. 1000 podpisów, o ile dobrze kojarzę… Widocznie za mało…). Tymczasem swoje boiska ze sztuczną murawą wybudowały już poza wcześniej wspomnianym Kętrzynem również Bartoszyce i Olecko. Tam nie ma kłopotów z rozgrywkami, a i z wynajmu są jakieś pieniądze na utrzymanie infrastruktury (boisko w Kętrzynie 366 zł za mecz). Victoria Bartoszyce grała już tydzień temu, a Czarni Olecko zagrają w ten weekend. Większość jednak nadal pauzuje…

Mecz GKS Mamry Giżycko – Polonia Iłowo w sobotę (6 kwietnia) o godz. 14:30 na boisku przy Kazimierza Wielkiego 12 A w Kętrzynie. Wstęp wolny.

Ze względów technicznych, wynik na bieżąco będę podawał prawdopodobnie na moim facebookowym profilu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „W weekend rusza IV liga! Mamry zagrają u siebie… w Kętrzynie.