W środę nasi zaatakują Warszawę…

legia_mamry…oczywiście raczej nie dosłownie, ale w sensie sportowym. W samo południe i przy Łazienkowskiej i przy Konwiktorskiej wystąpią giżyccy piłkarze w sparingach z warszawskimi zespołami. A przeciwnik będzie nie byle jaki: zespół seniorów Mamr Giżycko zmierzy się z rezerwami Legii Warszawa (tak, to nie prima aprilis!), a drużyna trampkarzy (rocznik 1999 – 2000) pod wodzą Grzegorza Biercia będzie próbować swoich sił z rówieśnikami warszawskiej Polonii. Po meczach planowane jest spotkanie z piłkarzami Legii, w składzie której – przypomnę: występuje dwóch naszych „ziomków”: Łukasz Broź (były zawodnik Mamr Giżycko) oraz urodzony w naszym mieście Daniel Łukasik (ex Olimpia Miłki).

Sparing na Łazienkowskiej potwierdza oficjalny serwis Legii Warszawa (zdjęcie powyżej, fot. Mateusz Kostrzewa). No, to powodzenia chłopaki… jestem pod wrażeniem. I gratulacje dla Zarządu Mamr za skuteczne doprowadzenie do tych arcyciekawych sparingów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „W środę nasi zaatakują Warszawę…

  1. Giżycko sportem stoi :) pisze:

    Swego czasu „sparowaliśmy” z Motorem Lublin I liga, z Lublinianką Lublin II liga, Polonią Warszawą II liga (walko o punkty z tą drużyną w trzeciej lidze) ……….. i nikt w tym jakiegoś WIELKIEGO HALO i sensacji nie robił. Obecnie sparing z trzecioligową (a w rzeczywistości czwartoligową ) drużyną graniczy wręcz z prima aprilisem.

    • Grand pisze:

      …z tymi drużynami graliśmy sparingi „u siebie”, Motor czy Lublinianka przyjeżdżały do Giżycka na obozy i dlatego łatwiej było o takie spotkania…dzisiaj są inne standardy i nikt do Giżycka nie przyjedzie grać na tym żenującym klepisku…