W niedzielę zagra giżycka Wielka Orkiestra…również w Białymstoku

Tradycyjnie co roku na początku stycznia gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja organizowana jest dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Również w Giżycku w najbliższą niedzielę (13 stycznia 2013 r.) będzie można wziąć udział w akcji i udzielić wsparcia przedsięwzięciu fundacji Jerzego Owsiaka. Centralnym miejscem giżyckich wydarzeń będzie Ekomarina, skąd będą realizowane także wejścia w TVP.

W programie od 12:00 organizatorzy przewidzieli m.in. bal przebierańców, ekokaruzelę, pokazy tańca, wystawę fotograficzną, pokazy sprzętu wojskowego i ratowniczego, bojery, pokaz mody i jarmark rozmaitości. O 20:00 natomiast rozbłyśnie światełko do nieba.

Giżycki sztab WOŚP mieści się w Giżyckim Centrum Kultury, ul.Konarskiego 8
Szef sztabu: DOROTA ŁABUZ tel. 087 428 4326

od 9.00 do 20.00 – Zbiórka pieniędzy na ulicach Giżycka

Planowane wejścia Giżycka w TVP:
9:35, 15:41, 19:53, 20:07, 22:59 oraz 17:05-18:00 w TVP Olsztyn

Dwa lata temu byłem wolontariuszem, rok temu brałem udział w happeningu na lodowisku, a w najbliższy weekend będę reprezentował Giżycko podczas akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… w Białymstoku. Zrodziła się bowiem wspólna inicjatywa sztabu WOŚP, Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tamtejszej drużyny hokejowej ADH oraz Masters Giżycko aby urozmaicić ten dzień jedynym sportowym wydarzeniem w Białymstoku.
W niedzielę o godzinie 11:00 na białostockim lodowisku odbędzie się bowiem pokazowy mecz hokeja pomiędzy ADH Białystok a naszą drużyną (Masters Giżycko). Poza wzmocnieniami z Olsztyna, Olecka i Kętrzyna w barwach giżycka zagra nowy zawodnik – zdobywający hokejowe doświadczenie w Sanoku. I oczywiście jak deklarują białostocczanie: nie chodzi o zwycięstwo, a o pokazanie tego co w hokeju jest najpiękniejsze: dynamiczne akcje, zderzenia, popisy bramkarzy i zaskakujące gole. Nie walczymy o ligowe punkty, chcemy urozmaicić XXI Finał WOŚP w taki sposób, aby pozostał na długo w Waszych pamięciach.

My wyruszamy już w sobotę, bowiem dodatkową atrakcją białostockiej WOŚP ma być możliwość podejrzenia treningu hokejowego w przeddzień meczu (12.01.2013) o godzinie 22:00. W Białymstoku nastąpi także premiera naszych nowych strojów. Mam nadzieję, że nie damy plamy i godnie będziemy reprezentować nasze miasto.

Postaram się zaprezentować jakąś relację z naszego występu.

Galeria


fot. psmotor.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „W niedzielę zagra giżycka Wielka Orkiestra…również w Białymstoku

  1. kate pisze:

    GRATULACJE za świetny mecz!!!