V Derby Absolwentów I LO i II LO już 2 listopada!

derbyNiebawem kolejne, piąte już Derby Absolwentów LO 1 i LO 2. Jak zapowiadają organizatorzy – w barwach obu drużyn wystąpią zawodnicy grający półprofesjonalnie w piłkę nożną w różnych częściach Polski. Z uwagi, iż mecze cieszą się dużą frekwencją na trybunach, impreza będzie dobrą okazją na odświeżenie licealnych znajomości. Do tej pory wszystkie potyczki wygrywało Liceum nr 2, czy tak będzie również teraz? Organizatorzy zapraszają na stadion 2 listopada od 10:00. A mi miło zakomunikować, że otrzymałem „powołanie” do składu I LO. Sądzę, że raczej jako głęboka rezerwa… ale będę na pewno.
A tak na marginesie – są chyba jeszcze wolne miejsca na ławie. Jeżeli ktoś byłby chętny, namiar na organizatorów można bez trudu znaleźć na Facebooku.

Kontakt w sprawie składu drużyny LO 1: Amadeusz Szewczyk
Kontakt w sprawie składu drużyny LO 2: Maciej Nowak
Link do wydarzenia na Facebooku.

Jeżeli nie macie Państwo konta na Facebooku, a chcielibyście zagrać w którejś z drużyn, możecie deklarację przesłać do mnie, a ja zobowiązuję się przekazać ją organizatorom. Zatem – do 2 listopada! Tym razem Derby będą nasze! 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.