Udany weekend giżyckiego sportu. Tak trzymać!

victoria_mamry_2Dobre, a nawet bardzo dobre rozpoczęcie rundy wiosennej w wykonaniu chłopaków z Mamr. Zwycięstwo 1:0 w wyjazdowym meczu nad Victorią Bartoszyce i 3 punkty przywiezione do Giżycka za sprawą bramki nowo pozyskanego napastnika – Karola Domurata. Trzeba przyznać – bardzo ładne wprowadzenie się do zespołu. Dziękujemy i oczywiście prosimy o więcej. Najbliższa okazja będzie na naszym stadionie już w sobotę w meczu z Vęgorią Węgorzewo.

masters_junior_elblag_2Bardzo dobre wyniki również w hokeju. Giżycka młodzież wygrała z UKS Vikingiem Elbląg 5:4 (1:1, 1:1, 3:2), a Mastersi seniorzy rozgromili Ice Team Ciechanów 10:1 (2:0, 4:0, 4:1). W bramce seniorów cały mecz rozegrał Kacper Stankiewicz i radził sobie bardzo dobrze, broniąc kilka sytuacji „sam na sam”. Jutro ostatni trening na lodzie przed wakacjami. Z hokejem zobaczymy się najprawdopodobniej w lipcu. Informacje będą na moim blogu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Udany weekend giżyckiego sportu. Tak trzymać!

  1. :) pisze:

    Mecz seniorów to troszeczkę za mało powiedziane – no chyba, że dosłownie 🙂