Turniej szachowy, który warto wspierać!

OLYMPUS DIGITAL CAMERATradycyjnie w listopadzie w naszym mieście odbywa się Turniej Szachowy Juniorów o puchar „Trzech Leszczy”. W tym roku to już 16. edycja. Zawsze uważałem, że warto tę imprezę wspierać, bo przypomnę, iż szachy to wyjątkowa dyscyplina, łącząca rywalizację sportową z elementami sztuki i kultury. W zeszłym roku (i wcześniej zresztą także) wszystko przebiegło perfekcyjnie, zatem ponownie wraz z radnym C. Piórkowskim postanowiliśmy wesprzeć organizatorów, fundując nagrody. Głównymi postaciami są oczywiście zawodnicy, ale moim zdaniem także Pan Henryk Gudojć – sędzia główny i doskonały trener.

Początek zawodów w piątek (21 listopada) o godz. 14:30. Zakończenie gier piątkowych ok. 18:45. W sobotę (22 listopada)szachiści będą rywalizować od 9:00 do 21:30, a w niedzielę (23 listopada) od 8:30 do 11:30. Zakończenie zawodów planowane jest na 13:15. Miejsce turnieju – Ekomarina. Warto zajrzeć…


Organizatorem jest Giżyckie Centrum Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Turniej szachowy, który warto wspierać!

  1. Paweł pisze:

    Bzem na tym turnieju 😀