Składam projekt uchwały ws. konsultacji społecznych

uchwala_konsultacje_20130701_3Od pewnego czasu dyskusja na temat remontu (przebudowy?) kina nabiera tempa i pewnie, jak znam życie, niebawem powstanie duża presja realizacji jednego z wariantów. Nie chciałbym jednak, aby w tym pośpiechu zrodziło się coś łączącego np. estetykę pewnej kładki i funkcjonalność jednego lodowiska. Co prawda lepiej uczyć się na uniwersytetach, a nie na błędach, ale z pomyłek też należałoby wyciągać odpowiednie wnioski.

Złożony dokument to oczywiście projekt, który Rada będzie mogła poprawić lub nawet całkiem odrzucić, choć ten scenariusz wydaje mi się mało prawdopodobny, ponieważ ideę konsultacji otwarcie popiera Pani Przewodnicząca, a warto też przypomnieć, że KWW „Razem” miał to w swoim programie (zresztą ja też…). Czekałem cierpliwie prawie 3 lata oddając pierwszeństwo zwycięzcom poprzednich wyborów i… Cóż, okazuje się, że chyba bym się nie doczekał. Mając zatem na względzie termin podejmowanych decyzji ws. kina (prawdopodobnie w sierpniu), postanowiłem wystąpić już teraz z tą inicjatywą, licząc że uda się temat szybko załatwić, aby konsultacje mogły objąć zamierzenia dotyczące kina.


Do pobrania:

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Składam projekt uchwały ws. konsultacji społecznych

 1. mieszkaniec pisze:

  he he… ciekawe, że radny Iwaszkiewicz zrealizuje program komitetu „Razem”…

 2. kate pisze:

  UNIWERSYTET trzeciego wieku -czego Jaś się nie najadł,tego Jan się nie na liże

 3. misu pisze:

  – Warto też zaproponować, że konsultacje są ogłaszane za pomocą newslettera na adresy mailowe osób, które go subskrybują na stronie gizycko.pl oraz na profilu na Facebooku.
  – Jeżeli w trakcie konsultacji ma odbyć się spotkanie , to informacja o nim pojawia się z przynajmniej 10-dniowym wyprzedzeniem.
  – stworzenie pktu onsultacyjnego np namiot na molo . na pl. Grunwaldzkim, czy w jakimś lokalu gdzie zainteresowani mogą przedstawić swoje opinie.
  – stworzenie skrzynki emailowej np konsultacje@gizycko.pl gdzie można wysyłać swoje opinie
  …. to takie propozycje na szybko

 4. kate pisze:

  Projekt uchwały jest dobry,tylko czy wejdzie w życie???

 5. mieszkaniec pisze:

  wejdzie …oby tylko burmistrz był właściwy….