Rozstrzygnięto ciekawy plebiscyt

czarny_gwiazdoblok_zloty_sekacz_2013W ubiegłą niedzielę organizatorzy – czyli Aktywne Gimżycko i Artur Tomkiewicz ze szkoły „Natangia” – ogłosili wyniki dość ciekawego plebiscytu. Stało się to przy okazji pamiątkowego, i pożegnalnego jednocześnie, zdjęcia na tle galeonu, który zdaje się z powodu braku pomysłu zostanie rozebrany. A może to ten jedyny pomysł. Niestety nie mogłem tam być (choć miałem takie plany), bo byłem dokładnie w tym samym czasie zajęty meczem hokeja, gdzie tym razem pełniłem bardzo odpowiedzialną funkcję. Niezmiernie mile zaskoczyły mnie jednak wyniki owego konkursu! W kategorii „pozytywnej” czyli na „Złotego Sękacza” zająłem… (ta-da-dam!) bardzo wysokie – 3. miejsce! Bardzo dziękuję wszystkim za uznanie i oddane głosy.

Oczywiście wyrazy uznania należą się głównie twórcom Giżyckiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Zasłużone wyróżnienie. Nie zaskoczył mnie również wynik „Klubu Pasaż”. Pozostałym nominowanym zresztą też szczerze gratuluję. Można nawet uznać, że tej kategorii nie było przegranych. Naprawdę było z czego wybierać…

aktywne_gizycko_zloty_sekacz

A w kategorii „negatywnej” czyli na „Czarnego Gwiazdobloka” zwycięstwo przypadło Pani Burmistrz… za nieudane inwestycje. Nie będę tego komentował. Wystarczająco dużo już w tych kwestiach powiedziano. Kolejny raz okazuje się, że ważniejsze od tego „co” się robi, jest to „jak” się robi. Zastępcy Burmistrza przypadło giżyckie vicemistrzostwo. I można by rzec, że wszystko pasuje… 😉
Choć przyznam, że miałem wiele sygnałów, które kazały mi przypuszczać, że kolejność może być odwrotna. Nie wiem, czy w takiej sytuacji wypada gratulować… A niech tam – nie bądźmy małostkowi; trzeba czasem mieć poczucie humoru i nieco dystansu do siebie. Nie życzę jednak powodzenia (w tej kategorii) w kolejnych edycjach, bo oznaczałoby to kolejne trwałe niepowodzenia naszego miasta.

aktywne_gizycko_czarny_gwiazdoblok

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rozstrzygnięto ciekawy plebiscyt