Remis z Polonią Przemek postrachem Iłowa?

stadion_ketrzyn_2W zakończonym niedawno meczu inaugurującym rundę wiosenną IV ligi zespół giżyckich Mamr zremisował na stadionie w Kętrzynie z Polonią Iłowo 1:1 (1:0). Bramkę dla Mamr strzelił… Przemysław Łapiński, który jesienią w również zremisowanym meczu (2:2 – przyp. W. Iwaszkiewicz) był jedynym strzelcem goli dla naszego zespołu.
Na początek dobry i remis. Tym bardziej, że wciąż nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zagrać na własnym stadionie. Wielce prawdopodobne, że następny mecz (ze Zniczem Biała Piska) zaplanowany na 20 kwietnia również odbędzie się w Kętrzynie. O ostatecznych decyzjach będę informował na swoim blogu.

Swoją drogą rzeczywiście podróże kształcą… Na meczu dowiedziałem się, że właśnie ma się rozpocząć kompleksowa modernizacja kętrzyńskiego stadionu przy ul. Bydgoskiej i że w Kętrzynie jest bodaj 6 „Orlików”. Pozdrawiam sympatycznych kętrzynian, którym podoba się nasze lodowisko… cytuję: „ale te trybuny…”.

Pełna zgoda Panowie. Mam nadzieję, że kiedyś je poprawimy i będziecie mogli przyjeżdżać, by móc pooglądać hokej, który – jak się dowiedziałem jest Waszą drugą sportową pasją. I jeszcze jedna miła niespodzianka… Jeden z kętrzynian (zupełnie dla mnie nieznajomy) powiedział, że „kojarzy mnie z internetu”. Choć rzeczywiście mówimy o globalnej sieci; rozumiem w Giżycku… ale w Kętrzynie?! Zatem: róbmy swoje… Dedykuję ten zwrot również chłopakom z Mamr. Mecz można wygrać, zremisować, ale też przegrać. Róbcie swoje, a na pewno nie raz jeszcze 3 punkty dopiszecie do swojego dorobku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Remis z Polonią Przemek postrachem Iłowa?

  1. nie tylko orliki pisze:

    Obiektywnie należałoby wspomnieć, że oprócz Orlików (większość należy do powiatu) jest tam ponad trzydziestoprocentowe bezrobocie 🙂
    Giżycko rzeczywiście Orlikami nie stoi – ma tylko o jeden więcej a niżeli co niektóre okoliczne wioski: Bystry, Pozezdrze ………….