Remis w ostatnim meczu na naszym "Kęp Noł"

mamry_olimpia_olsztynek
Wicelider i pretendent do awansu do III ligi dzisiaj może śmiało cieszyć się z jednego punktu wywiezionego z Giżycka! To był najlepszy mecz w tym sezonie na naszym boisku; szkoda że znowu zakończony remisem. W każdym razie gratuluję Wam chłopaki, bo zagraliście tak, jak chcielibyśmy widzieć zawsze. Było dużo walki, dużo strzałów, rzutów rożnych, wślizgów, gry „na jeden kontakt”… Było bardzo dobrze. Zabrakło tylko tej kropki nad „i”.

To był ostatni mecz w tym sezonie na naszym boisku, i – mam nadzieję – ostatni na tym boisku. Kiedy ostatnio pytałem, bodajże miesiąc temu o termin remontu, wówczas usłyszałem, że przetarg będzie ogłoszony w ciągu dziesięciu dni. Minęło znacznie więcej… a przetargu nie widać. Szkoda, bo czas tu nie jest naszym sprzymierzeńcem. Na najbliższej sesji trzeba będzie dopytać… 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Remis w ostatnim meczu na naszym "Kęp Noł"

  1. ? pisze:

    Dlaczego inni potrafią, budowane są kolejne w mieście stadiony, a Giżycko sto lat za murzynami ! Nie dziwi mnie, że miasto nie posiada stadionu – niestety taka władza. Dziwi mnie jednak to, że ministerstwo sportu dotuje budowę obiektów sportowych takich jak np. w Suwałkach, a giżycki Ośrodek Przygotowań Olimpijskich (podległy ministerstwu) nie posiada nawet głupiego „Orlika”. Coś tu jest chyba nie tak ?
    http://www.radio5.com.pl/?id=1&ia=55366