"Puls Giżycka" Radio Planeta Giżycko 107 FM /22.10.2011 r./

Miło mi Państwa poinformować, iż po raz kolejny otrzymałem zaproszenie od giżyckiej redakcji Radia Planeta na udział w cyklicznym programie „Puls Giżycka” i po raz kolejny z przyjemnością z niego skorzystałem. Tym razem przy drugim mikrofonie zasiadł Zastępca Burmistrza Giżycka – Paweł Czacharowski. Program poprowadził Tomasz Zacharczuk.

Materiał prezentuję dzięki uprzejmości Radia Planeta oraz gizycko.tv

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „"Puls Giżycka" Radio Planeta Giżycko 107 FM /22.10.2011 r./

 1. Tadeusz pisze:

  W zakładce „Imprezy i wydarzenia w Giżycku”, która znajduje się na stronie oficjalnej Giżycka, miejsca jest na tyle wystarczająco, że można zamieścić wszystkie informacje jakie się pojawiają odnośnie wszystkich imprez w Giżycku.
  Zakładka jest wykorzystana zaledwie w 5-10 procentach jak widzę.
  Więc panie Burmistrzu proszę nie ściemniać ! A jeżeli pani Jolanta Piotrowska uważa, że informacja o „Potyczki sześciolatków” jest ważniejsza od sesji Rady Miejskiej to przemilczę..

 2. Evi pisze:

  Ja bym raczej skupiła się nie na umieszczeniu informacji na stronie gizycko.pl czy też innych portalach, a na promocji tychże wydarzeń w mieście :). Bo takowa kuleje.
  Akurat na stronie gizycko.pl we wspomnianej zakładce są umieszczane wszystkie wydarzenia w mieście i nie mam ku temu zastrzeżeń, do tego jest możliwość subskrypcji, więc się na @ dostaje info o imprezach – wystarczy się zapisać.

  Co faktu nie zmienia, że brak informacji o sesjach – to błąd, ale nie od dziś wiadomo, że jest konflikt i żadna ze stron nie chce odpuścić. Więc zapewne tych informacji nie będzie :).

  Jeśli natomiast chodzi o umożliwienie osobom trzecim wrzucanie informacji – hmm też o tym myślałam, przy okazji mojego portalu, ale doszłam do wniosku, iż wolę, aby nikt mi nie ‚grzebał” na stronie. Już nie mówię o tym, że robi się bałagan i pojawiają się tzw. spamy. Więc ja nie byłabym za takim rozwiązaniem.

  A czy któryś z organizatorów próbował pisać do UM z prośbą o zamieszczenie konkretnych info o konkretnym wydarzeniu? Wojtek, Ty pisałeś? Tak? Ale to w kontekście ogólnym, czy podałeś konkretne daty, terminy i informację?

  Samemu czasem ciężko ogarnąć wszystko co się dzieje w okolicy, tym bardziej jeśli ani nie współpracujesz, ani nie promujesz – wiem co mówię, bo sama staram się wyłapywać każde wydarzenie kulturalno-rozrywkowe, a i tak czasami się dziwię, bo coś mnie omija.
  A UM nie wydaje się na tyle zły i niedobry, żeby nie umieścił info, jeśli dostanie wszystko co trza :). Z kabaretem Łowcy.B – nie robili problemów :).