Przejście na ul. WyzwoleniaSenatorowie składają oświadczenie, Ministerstwo odpowiada

Wyzwolenia
Wyzwolenia
Wyzwolenia
Wyzwolenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Przejście na ul. WyzwoleniaSenatorowie składają oświadczenie, Ministerstwo odpowiada

 1. moher! pisze:

  Tyle pisaniny!!!! —a rozwiązanie proste —-jak konstrukcja gwoździa! Wystarczy pojechać na ul.Moniuszki /przed Wilkasami/i zobaczyć zmodernizowany przejazd przez tory kolejowe i tą samą technologię zastosować na przedłużeniu ul. Wyzwolenia,aby ludzie bez przeszkód mogli przejść na plażę.
  —Ps. Dziwię się, że zamiast zastosować tak proste rozwiązanie—- p.burmyszcz wydała miliony na kładko/trzepaka, aby zaspokoić własne ego, a tym samym zmusić nasze wnuki do spłaty zaciągniętych przez ” ich??? spółkę” pożyczek!

 2. dodam pisze:

  Raczej, a tym samym tak zeszpecić miasto.

 3. Zakrza pisze:

  Pytanie czy zgodnie z prawem można było wybudować zamiast kładki – przejścia na płasko. Cieszę się że Senatorzy przypomnieli sobie o Giżycku. Zadziałali i to skutecznie. Pozytywna wróżba na okoliczność walczenia o pieniądze na obwodówkę.

 4. kate pisze:

  Z góry było wiadomo ,że to jest kolejny pomnik P. Burmistrz,przejście było,jest i będzie,kolej nie miała zamiaru tego likwidować,to była zagrywka,inaczej nie powstałoby to „BRZYDACTWO”,komuś bardzo zależało na pozbyciu się ogromnej nadwyżki betonu i stali,więc wymyślono „KŁADKĘ”,a zapłacą za to nasze wnuki i prawnuki.