Pomóżmy komuś, kto pomocy potrzebuje Koncert charytatywny Radia Zet Gold

plakat_zet_goldZa tydzień – 28 lutego 2014 roku w Hotelu Masovia w Giżycku odbędzie się Koncert Charytatywny z Radiem ZET Gold 107FM. Gwiazdą wieczoru będzie Marlena Szypulska z zespołem Black Quartet. Impreza będzie miała charakter zamknięty, a podczas występu przeprowadzona zostanie licytacja przedmiotów. Dochód z aukcji zasili w pełni konto potrzebujących giżycczan. Pieniądze zbierane są na 4-letniego Przemka i 13-letniego Szymona. Pierwszy z chłopców ma autyzm i nadpobudliwość ruchową. Drugi choruje na zespół hemofagocytarny. Szymon poddawany jest chemioterapii. Jest to choroba, którą wyleczyć może tylko przeszczep szpiku kostnego. Do tego potrzebne jest jednak duże wsparcie finansowe.
boruc_1Młodym giżycczanom może pomóc każdy z Nas. Do 26 lutego do redakcji Radia ZET Gold w Hotelu „Wodnik” przy ul.3 Maja w Giżycku można przynosić wartościowe przedmioty, które przeznaczone zostaną na licytację. Dochód z niej pomoże w leczeniu chłopców. Gdy dowiedziałem się o potrzebie, postanowiłem również włączyć się w tę akcję przekazując dwie rzeczy: kolczyki z herbem Giżycka prezentowane na styczniowej sesji Rady Miejskiej oraz… oryginalną koszulkę meczową – Artura Boruca, z czasów gdy grał w Celticu Glasgow.
boruc_2Z resztą poza naszym reprezentacyjnym bramkarzem grali tam jeszcze w ostatnich latach: Maciej Żurawski i inny polski bramkarz – Łukasz Załuska.Na koszulce podpisali się również inni zawodnicy szkockiego klubu. Długo zastanawiałem się nad ceną wywoławczą, gdyż zależy mi, aby koszulka znalazła nabywcę (w końcu o to chodzi). Jednak rzecz jest na tyle wyjątkowa, że ciężko mi było ją wycenić. Ostatecznie postanowiłem cenę początkową ustalić na 300 zł. Kolczyki, mimo że mają również swoją wartość sentymentalną wyceniłem na nieco mniejszą kwotę – 10 zł. Ale tak naprawę, to sprawa drugorzędna, bo ostatecznie przecież kolczyki mogą osiągnąć wyższą cenę niż t-shirt Artura Boruca. Najważniejsze przecież, żeby pomóc…

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.