Północno – Wschodnia Liga Hokeja W 3. tercji jakby ktoś odciął prąd…

40bNiestety dzisiejszy mecz ligowy z ADH Białystok nie przejdzie do historii jako pierwszy zwycięski nad ekipą z Podlasia, choć szansa na to była. Po dwóch tercjach, bowiem był remis 3:3 i na początku trzeciej części graliśmy z przewagą 2 graczy. Nie udało się jednak wykorzystać liczebnej przewagi… za to białostocczanie zdołali w tej części gry strzelić aż 5 bramek. Nam po prostu nic nie wychodziło – jakby ktoś odciął prąd. Ostateczny wynik: 3:8 (0:2, 3:1, 0:5). Dla Giżycka punktowali: T. Sięda (a: J. Limanowski), P. Kozioł (a: F. Judycki), J. Trojga (a: D. Rocki).

Następne mecze za dwa tygodnie w Białymstoku, gdzie w turnieju zagramy z ADH Białystok, STH Siedlce, i Icemanem Mińsk Mazowiecki. Do zakończenia sezonu zostanie do rozegrania jedno spotkanie z ADH (termin do ustalenia – może być to następna niedziela, ale o tym będę informował na bieżąco).

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Północno – Wschodnia Liga Hokeja W 3. tercji jakby ktoś odciął prąd…

1. byli giżyczczanie pisze:

to nie „brak prądu” to niestety nasza wina :(, kibicowaliśmy tylko II tercję (najlepszą)