Poczuj magię, podaruj życie… Radio Planeta zaprasza na pokaz!


5 LISTOPADA 2011 R.

GIŻYCKIE CENTRUM KULTURY

SALA WIDOWISKOWA

  • POKAZ ILUZJONISTY
  • CZYTANIE W MYŚLACH
  • ZABAWY Z PUBLICZNOŚCIĄ
  • SPORA DAWKA HUMORU

14.00 – POKAZ DLA DZIECI
18.00 – POKAZ DLA DOROSŁYCH
WEJŚCIE ZA DOWOLNĄ KWOTĄ !!!


3-letni Kuba jest bardzo chory – ma nadciśnienie płucne. Leczenie kosztuje 15 tys. zł miesięcznie. Fundacja Radia ZET i Planeta FM Giżycko zbierają pieniądze na leki dla chłopca. 5 listopada w Giżyckim Centrum Kultury wystąpi iluzjonista. Pieniądze zebrane przy wstępnie będą przekazane na leczenie chłopca.

Kuba urodził się z wadą serca. To właśnie z powodu chorego serduszka rozwinęło się u chłopca nadciśnienie płucne. Standardowe leczenie nie podziałało. Jest jeszcze jeden lek, ale Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje jego zakupu, rodzice muszą zapłacić sami. Miesięczna kuracja kosztuje 15 tys. zł.

Po emisji materiałów o chłopcu w mediach wiele osób wyszło z inicjatywą pomocy. W ten sposób na konto Fundacji Radia Zet wpłynęło już blisko 40 tysięcy złotych. To wystarczy na prawie 3 miesiące leczenia. Potrzeba wiele więcej. Pieniądze na leczenie chłopca będziemy zbierać m.in. na Balu Charytatywnym radia Planeta. Pomóc może każdy i przy okazji świetnie się przy tym bawić. 5 listopada w Sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury odbędzie się pokaz magii Zbigniewa Brzozowskiego. Iluzjonista z Poznania wzruszony historią chłopca zdecydował się wystąpić w Giżycku za darmo.

W programie jego wizyty są 2 występy. Pierwszy rozpocznie się o 14stej będzie przeznaczony dla dzieci. Zaplanowano m.in. zabawy z publicznością, pokaz magii, spora dawkę humoru. O 18stej rozpocznie się spotkanie z dorosłymi. Na nim również nie zabraknie magii, ale na wyższym poziomie, m.in. czytanie w myślach. Wstęp na pokazy za symboliczną kwotę przekazaną do skarbonki. Zebrane środki przekazane zostaną na leczenie chorego Kuby.

tekst: Radio Planeta Giżycko 107 FM

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Poczuj magię, podaruj życie… Radio Planeta zaprasza na pokaz!

  1. jest nas około 39000 dajmy tylko 1 zł

  2. mogę postawić skarbonkę w swoim sklepie dla Kubusia. Na pewno nie będzie pusta!
    Ja mam super klientów…!