Po turnieju "Gwiazdy Dzieciom"

cos_turniej_30Chciałoby się powiedzieć – więcej takich imprez, bo choć wielu piłkarzy zaczynało swoje kariery na giżyckich boiskach, to nie często dane jest dane zobaczyć na żywo zawodników z klubów Ekstraklasy czy I ligi na naszych arenach. A wczoraj mogliśmy zobaczyć jak strzela bramki, czy nawet porozmawiać np. z Łukaszem Broziem (Legia Warszawa), jego młodszym bratem Mateuszem (ex Widzew Łódź, Wisła Kraków – obecnie Motor Lublin), Pawłem Drażbą (Jagiellonia Białystok), Damianem Skołorzyńskim (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) czy Rafałem Darda z KS Polkowice i Piotrem Żemło z krakowskiej Wisły. Na turnieju byli obecni też tacy piłkarze jak Remigiusz Sobociński (ex Amica Wronki) czy Jacek Bayer (Jagiellonia Białystok).

Jeżeli dodamy do tego, że koordynatorem przedsięwzięcia był Grzegorz Bierć – znakomity piłkarz, trener i pedagog, oraz że mecze dorosłych piłkarzy poprzedził turniej najmłodszych zawodników (U-8, U-10, U-12), to jasnym staje się, że impreza ta zasługuje na pełne poparcie.

Na hali COSu byłem od początku do końca turnieju. Cieszę się, że mogłem pomóc organizatorom przy oficjalnej części imprezy i bardzo dziękuję za zaproszenie do wręczenia pucharów i nagród, a Darkowi Kowalczykowi – za udostępnienie fotografii.

Więcej można przeczytać na portalu panoramagizycka.pl, a obejrzeć na stronach Giżyckiej Telewizji Internetowej – gizycko.tv. Polecam!


[flagallery gid=7]
fot. Dariusz Kowalczyk

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Po turnieju "Gwiazdy Dzieciom"

  1. Wszystko to "pierdoły" pisze:

    W podsumowaniu roku brakuje mi statystyk porównujących z rokiem 2012 a więc:
    liczba narodzin, zgonów, liczba mieszkańców, stopa bezrobocia w procentach ………..