Odpowiedzi (?) na zapytania

file_1
file_2
file_3
file_4


eInclusion
Treść zapytania […]


GUTW
Treść zapytania […]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Odpowiedzi (?) na zapytania

 1. Zakrza pisze:

  Działamy! Tak trzymać! Najbardziej mnie zainteresowały zapytania studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Byłbym zainteresowany odpowiedziami.

 2. mieszkaniec pisze:

  Radny działa, Pan Zakrza mówi że działa.

 3. Zakrza pisze:

  Nie jestem autorytetem w stwierdzaniu czy dana osoba działa czy nie. Chciałem właściwie jedynie wyrazić poparcie dla inicjatywy przekazania pytań studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego do UM Giżycko. Niedawno nie byłem do końca zadowolony z kontekstu w jakim zostały umieszczone na tej stronie niektóre, skądinąd bardzo ciekawe, zdjęcia rond z różnych miast Polski. Teraz z kolei jestem zadowolony z działań Radnego, więc to wyraziłem. Staram się być sprawiedliwy w ocenach. Cieszy mnie też podpis Pani Przewodniczącej pod tym listem. Wspólne działania Radnych z różnych środowisk bardzo dobrze świadczy o tych Radnych. Polityka, polityką, ale wspólnie też można coś dobrego zrobić. W tym przypadku wsparto rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

 4. mieszkaniec pisze:

  No cóż – radni powinni współdziałać jednak nie powinni się zmawiać. Niestety w naszym samorządzie najczęstszy wynik głosowań to 12:9 – wątpię aby był to przypadek. Dzięki radnym opozycji przynajmniej wiemy o wielu sprawach.

 5. Zakrza pisze:

  Warto chodzić na lub chociaż oglądać Sesje i komisje Rady Miejskiej. Z nich też można bardzo wiele się dowiedzieć.

  • mieszkaniec pisze:

   może i ja będę tu pisał…radny taki poczytny jest to może i moje wypowiedzi poczytają…prawda ?

 6. moher! pisze:

  @Zakrza—- Otwórz Pan swoją stronę,to wtedy podyskutujemy z pańskimi poglądami. Widzę, że Pan z ofg. przeniósł się na blog p.Iwaszkiewicza, sprawiając wrażenie doszukiwania się ‚dziury w całym’.

  • Zakrza pisze:

   Piszę tu bo poruszane są tu sprawy publiczne, które są mi bliskie. Ot cała prawda. Ale dałem też przeczytać Pana wypowiedź mojej żonie i wie Pan co… przyznała Panu rację. Jestem strasznym gadułą i czasem rzeczywiście się czepiam 🙂 Z każdego krytycznego głosu pod swoim adresem próbuje wysnuć wnioski na przyszłość. Zrobię to też tym razem.

 7. moher! pisze:

  –Pozdrawiam — zapewne piękną, a na pewno mądrą ŻONĘ .
  –Ma pan dużo racji w swoich komentarzach, ale czekanie na urzędnicze decyzje są powalające. Podejrzewam ,że jest Pan młodym-studiującym młodzieńcem, chętnie podpierając się przyszłościowymi planami urzędasów, którymi będzie Pan w przyszłości się sugerował i chciał wprowadzać w czyn. —–Bądź Pan realnie myślącym i nieraz czynić wbrew przepisom z chwała i pożytkiem dla dnia dzisiejszego.

  —Czekam na Pana blog,a wtedy może kilka uwag starszego 70-cio letniego ‚faceta’ pomogą w drażliwych tematach!
  —Pozdrawiam (w szczególności -pańską- piękną, mądrą– żonę)!

 8. Zakrza pisze:

  Pozdrowienia oczywiście przekaże.