Nowe funkcje w serwisie

Ułatwienia w Kontakcie

Wojciech Iwaszkiewicz
Od kilku dni działa nowa funkcja w serwisie. W dziale KONTAKT został zainstalowany specjalny formularz, za pomocą którego można się ze mną kontaktować zupełnie anonimowo. Wystarczy wpisać swoje imię, temat i treść wiadomości, a następnie kliknąć przycisk [Wyślij]. –> wyslij
Jeżeli potrzebujesz informacji zwrotnej, w treści wiadomości podaj nr telefonu lub e-mail.

formularz

Przypominam przy tej okazji o możliwości nadsyłania do 6 lutego 2011 r. propozycji zmian w Statucie. Dziękuję za te, które otrzymałem. Niektóre są bardzo sensowne i świadczą o Państwa dużej świadomości samorządowej.
Chciałbym również usprawiedliwić pewną zwłokę w publikacji ws. kontrprezentacji dot. lodowiska. Materiał mam prawie gotowy, jednak oczekuję na ważne dane, bez których moje wypowiedzi byłyby bez pokrycia. Mam jednak mocne podstawy, aby wykazać, że istotnie doszło do (tu cytat) „rzucania w eter ćwierćprawd i półprawd” (żeby nie powiedzieć mocniej 😉 ).
W każdym razie moja analiza powinna być opublikowana jeszcze w tym tygodniu.

Zakończenie budowy serwisu planuję (o ile nie nastąpią nieprzewidziane przeszkody) na ok. 20 lutego. Dziękuję za wszystkie maile i telefony oraz za cierpliwość i wysoką oglądalność strony.

Wojciech Karol Iwaszkiewicz


Do pobrania ws. zmiany Statutu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.