Niespodzianka. Relacja naprawdę LIVE!

Tego chyba jeszcze nie było! Już jutro (14 września 2011 r.) o godz. 17:00 nastąpi historyczny moment. Prawdopodobnie po raz pierwszy będzie można obejrzeć relację na żywo z meczu Mamr Giżycko. Spotkanie zostanie rozegrane w Węgorzewie, a za sprawą ekipy gizycko.tv oraz dzięki przychylności Burmistrza Węgorzewa – Pana Krzysztofa Piwowarczyka, będzie można obejrzeć je również na ekranach monitorów. Zaznaczyć jednak należy, że będzie to emisja próbna.

A skoro już jesteśmy przy stadionie… Warto zwrócić uwagę na infrastrukturę obiektu. W oczy rzuca się przede wszystkim nowy budynek, który został wybudowany kosztem ok. 0,5 mln złotych.

Węgorzewo

Trzeba również przyznać, że płyta boiska jest w rewelacyjnym stanie. Tutaj piłka nie skacze zawodnikom jak żaba na sprężynach…

Węgorzewo

Węgorzewo

Pogoda dla kibiców jest drugorzędna, ponieważ postarano się o zadaszenie trybun. Tak jak stanowiska spikera (biała budka w tle), gdzie zlokalizowane są niezbędne przyłącza elektryczne i nagłośnieniowe.

Węgorzewo

Wracając z Węgorzewa warto zajechać do Kruklanek i obejrzeć tamtejsze boisko. Oto zdjęcia sprzed kilku dni…

Kruklanki

Kruklanki

Kruklanki

Gratuluję osobom odpowiedzialnym za stan obiektów w Węgorzewie i Kruklankach, wierząc jednocześnie, że i u nas w końcu również się da. W każdym razie widoczna jest już lekka poprawa stanu płyty głównej, co niewątpliwie cieszy. Nie sposób jednak oprzeć się wrażeniu, że wymaga już ona generalnego remontu.
Oto krótka fotorelacja stanu obecnego. Pierwsze wrażenie całkiem pozytywne…

stadion

Przyglądając się jednak bliżej…

stadion

…widać zachwaszczenie i ubytki runi.
stadion

Najgorzej jednak wygląda boisko treningowe.

stadion

stadion

stadion
Cóż, nie od razu Camp Nou zbudowano. Mam nadzieję, że coś i u nas się zmieni na lepsze. W tej kwestii Pani Burmistrz może zawsze liczyć na moje poparcie.

Tymczasem zapraszam na relację z budzącego zawsze sporo emocji meczu derbowego między CWKS Vęgoria Węgorzewo – GKS Mamry Giżycko. Początek o 17:00 na gizycko.tv.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Niespodzianka. Relacja naprawdę LIVE!

  1. :-) pisze:

    Może kiedyś, w przyszłości nadejdą lepsze czasy i pan radny będzie mógł napisać „dzięki przychylności Burmistrza Giżycka…”