Migawki dnia

Co jakiś czas w Giżycku odżywają dyskusje nt. kina. Świadczy to niewątpliwie o zainteresowaniu najnowszą kinematografią i potrzebie oglądania filmów na dużym ekranie. Z myślą o tej części giżycczan i z dedykacją zamieszczam zdjęcia z dzisiejszego spotkania z twórcami najnowszej produkcji W. Pasikowskiego „Jack Strong”, która właśnie wchodzi na ekrany.
Spotkanie trwa… a zdjęcia już na moim blogu…
😉

jack_strong_3

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, migawka dnia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Migawki dnia

  1. Jack pisze:

    Czemu na siłę robią z Kuklińskiego bohatera ??? Jakim prawem!

  2. mieszkaniec pisze:

    Prawda broni się sama – takim prawem.

  3. „Gry Wojenne – płk Ryszard Kukliński” Warto zobaczyć. Obejżałem wszystkie pięć odcinków. Myślę że żaden z romówców nie miał powodów do kłamstw. A dlaczego? Amerykanie swoje osiągneli a Radzieccy toważysze już są na emeryturach no i ZSRR już nie istnieje. Kukliński miał trzynaście lat jak wojna wybuchła. Więc nie znał realiów Kapitalizmu więc wątpie żeby zrobił to za kase. A wyprawy łupinką do cywilizowanego świata to zamało by poznać dziki zachód którego się PRL obawiał. Ale że był lojalny nie wątpi nikt. Za coś musiał kupić dom i zmienić samochód . A zamienił za Warczyburga z DDR . Nie można zapomnieć że w głównym sztabie i dziś zarabiają od pięciu do dziesięcu średnich krajowych . Bo to napewno w PRL-bis ( III RP ) się nie zmieniło.

  4. Dodam że film wspaniały . Amerykanie mało angielscy, po angielsku mówili jak na pierwszych lekcjach , nie istotne . Liczą się fakty historyczne. Które są udokumentowane w archiwach . Początek filmu mocny . mam na myśli akcje w hucie ale to nie film typy „PsyI czy II” więc dalej już spokojnie . Ale były momenty które zapierały dech w płócach. Za styl i ort przepraszam.