Migawka dnia. Tym razem obiektywem mieszkańca

lawka_pl_grunwaldzkiKiedyś prosiliście mnie Państwo, aby zgłosić problem intensywnie brudzących kawek (he, nawet rymuje się do „ławek”). Nie pamiętam dokładnie, ale chyba wówczas ktoś miał stwierdzić, że pierwszy raz słyszy, aby ptaki mogłyby w czymś przeszkadzać… Niby tak… Przyroda, natura, 7. Cud…
Mieszkaniec, który nadesłał mi fotografię napisał w treści wiadomości tylko jedno zdanie: „Zapraszam na spacer”. Sądzę, że nie było skierowane tylko do mnie… 😉
Ale widok, rzeczywiście mało atrakcyjny… Pogoda ostatnio sprzyja spacerom, myślę, że wiosna już niebawem rozgości się na dobre, więc czas już także na zajęcie się takimi tematami.
Fotografię przesłałem już do Urzędu.


25 lutego 2014 r. | Z ostatniej chwili:
Otrzymałem odpowiedź z Urzędu, że ok. 2 tygodnie temu zlecono firmie, z którą zawarta jest umowa, przeprowadzenie prac mających na celu sprzątanie pozimowe ławek. Wiedząc, iż pogoda momentami jest mocno wiosenna a czasami jeszcze zimowa nie określano konkretnego terminu, ale od bieżącego tygodnia mają zostać zintensyfikowane działania w tym obszarze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii migawka dnia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Migawka dnia. Tym razem obiektywem mieszkańca

  1. kate pisze:

    Doszły mnie słuchy,że w niedzielę 23.02.2014r.odbyło się otwarcie kładki nr.2,cz to prawda???