Migawka dnia

budujemy_mosty

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, migawka dnia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Migawka dnia

 1. Tadeusz pisze:

  Ciekawe czy oświetlenie zainstalują za 200 tyś :-))))

 2. ABSURD pisze:

  „Most – rodzaj przeprawy w postaci budowli inżynierskiej, której konstrukcja pozwala na pokonanie przeszkody wodnej (rzeki, jeziora, zatoki, morskiej cieśniny itp.)”
  Ciekawa sprawa – ponad dwustu metrowy most tylko po to żeby pokonać kilkunastometrową przeszkodę wodną 🙂

 3. Zakrza pisze:

  Absurd dla innych, konsekwencja w działaniu dla innych. Na facebooku ktoś zwrócił uwagę, że obydwa pylony(na starej i przedłużeniu kładki) powinny być do podobne do siebie. Starą kładkę wybudowano na bogato, więc nie jestem tym zainteresowany, ale już z kolorkiem można byłoby się pobawić.

 4. ania pisze:

  Patrząc na to, myślę, że gwiazdobloki były jednak planowane – naturalne głazy narzutowe nijak komponowałyby się z taka ilością betonu. A tak? beton z betonem… jak para naszych burmistrzów 😉

 5. kate pisze:

  I stal ze stalą betonem zalane,tylko beton z drzewem pasuje jak siodło do świni!!!

 6. mieszkaniec pisze:

  Proponuję jeszcze odnogę do twierdzy albo na krzyż brunona. ooo….to i pielgrzymki by po kładce chodziły. II etap to droga krzyżowa na kładce – pierniki i klechy poprą taką inwestycję. elektorat będzie !

 7. KOSZMAR pisze:

  Ale gówno! zafundowała nam para betonów UM. Przecież to strasznie wygląda. W jakim celu jest to przejście? Z tego wnioskuję, iż Giżycko ma nadmiar pieniędzy z którymi nie wie co zrobić. Za te pieniądze przecież można było zrobić coś pożytecznego dla mieszkańców naszego grajdołka.

 8. ABSURD 3 pisze:

  Skoro już postawiono te dziwolągi, to należałoby je w komponować w otoczenie – pylony powinny przypominać (jeśli to jest możliwe) maszty żaglówek, a więc powinny być koloru tylko i wyłącznie stalowego !!!!!
  Będąc na molo zauważyłem, że na bocznych „nasypach” deptaka (chyba) wypalono chemicznie trawę !!!!! Oczywiście gwiazdobloki to paskudztwo, ale z założenia samo molo przypominając „zielony” półwysep powinno obrastać trawą. Dlaczego nikt o to nie dba – czemu wyrywa się tam trawę z korzeniami, ewentualnie się ją wypala !!!!
  To nie my mieszkańcy zatwierdzaliśmy projekt !?!? Jeśli molo jest takie jakie jest, to należy teraz o nie dbać – zielona skarpa przystrzyżoną trawą !!!!!!!

 9. Generalnie też zauważyłem, że MOSiR ma jakiś problem z trawą… 😉

 10. BRRY ! pisze:

  Miały być kamienie – głazy, są ohydne gwiazdobloki, miała być trawka na skarpach mola, jest zielsko i ziemia 🙂 Tak wygląda molo które w pierwotnych założeniach miało spełniać wrażenie – lekkiej, przyjaznej otoczeniu konstrukcji.

 11. krecik pisze:

  Boshe.. ja chyba źle widzę..