Migawka dnia

wielofuncyjnosc_mcsl

Ten wpis został opublikowany w kategorii migawka dnia, Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Migawka dnia

 1. Grand pisze:

  …takie jaja to możliwe są tylko w Giżycku pod rządami „Słońca Mazur” i jej zastępcy „fachowca” od wszystkiego…ciekawe ile kosztuje godzina gry…

 2. ? pisze:

  Pytam powaznie. Co to jest?
  kto to wymyslil i co tam oprocz ping ponga jest?

 3. moher! pisze:

  To są kpiny! „Lodowisko” z nazwy w lecie zamknięte. Wydano miliony z góry zakładając że nie będzie ‚to CÓŚ’ spełniać swojej roli.
  — To tak samo jak z kładką (trzepakiem)?? > JEST, ale nie spełnia swojej roli!

  • Anonim pisze:

   Czy to w końcu ktoś przerwie, a tak nawiasem temat rozpoczął nasz radny to może Jego powinniśmy zapytać co robi na sesjach miejskich, kogo my wybieramy na litość boską…../

   • Temat jest wałkowany od dawna… Polecam chociażby materiał video z ostatniej sesji; jednak warto pamiętać, że organizacja pracy na miejskich obiektach to nie zadanie radnych, a osób zarządzających mieniem miejskim. Wielokrotnie zwracałem uwagę na pewne zjawiska – nawet podczas kontroli na lodowisku… ale na myśl przychodzi mi tylko jedno porównanie: konia można do wodopoju doprowadzić, pić się go jednak nie zmusi… 😉

 4. kate pisze:

  Na sesjach widać jak zastępca burmistrza ćwiczył pod stołem grę w ping ponga, na telefonie,po takim przygotowaniu może grać przy stole i pewnie będzie mistrzem!!!

  • ABCD pisze:

   Muszę Ciebie rozczarować – ze sposobu poruszania od razu widać , że Ten Pan nigdy nie miał zamiłowania i smykałki do sportu – podobnie zresztą jak obecny „dyrektor” MOSiR-u Pan M.
   Ogólnie problem w tym, że Pani Burmistrz nie potrafi dobrać sobie, a może przede wszystkim dla dobra miasta „współpracowników”. Dni Giżycka – koncert super, ale niestety – organizacyjna klapa.

 5. kate pisze:

  Dobór pracowników jest taki,że nie mogą i nie maja mieć nic do powiedzenia,muszą ślepo być posłuszni w wykonywaniu zachcianek (stawiania sobie pomników)p. Burmistrz wbrew interesom mieszkańców,a przed wyborami znowu kiełbasa wyborcza-obietnice bez pokrycia na następne cztery lata???,aż miasto zbankrutuje bo nie będzie w stanie spłacać zaciągniętych kredytów i zostanie wystawione na licytację jak kolejne już przedsiębiorstwo giżyckie-nie dajmy się po raz kolejny omamić tymi obietnicami już tym razem trzeba podziękować tej pani za jej rzekome „poświęcenia”!!!

 6. gosia pisze:

  A czy latem ktoś w ogóle przychodzi na lodowisko jeździć na łyżwach? Przecież latem to naturalne, że idziemy nad jezioro. Myślę, że koszt utrzymania lodowiska latem jest dużo większy niż zyski z opłat (które chyba raczej są żadne).
  Dla mnie lodowisko jest po to, żeby zimą można było pojeździć wtedy, kiedy się chce, a nie wtedy, gdy temperatura długo jest minusowa i gdy ktoś zechce zrobić lodowisko na placu przed „1”-nką.
  Dzięki za zamieszczenie zdjęcia, bo popykać w pingla na ciepłym lodowisku chętnie pójdę. Co wcale nie znaczy, że jestem zwolenniczką zaciągania kredytów przez władzę i wcale nie jestem zwolenniczką PO.

 7. kate pisze:

  Może warto odwiedzić i pokazać giżyckiej władzy na zasadzie jak to robią inni-park linowy w Hotelu Tajty???

  • tak muślę pisze:

   Tak się składa że ten park jest „u nas” a nie gdzieś w Polsce, a więc tak robią nasi, a nie inni (oby jak najwięcej prywatnych inicjatyw w naszym obejściu). Takie inwestycje powinny być prywatne, a nie z urzędu – gmina nie powinna być konkurencją dla indywidualnych przedsięwzięć, baaa powinna je jeszcze wspierać.

 8. kate pisze:

  Przecież mamy park przy ul.Brunona i co???

 9. kate pisze:

  Pojawiły się nowe betonowe kosze na śmieci,ciekawe kiedy pojawią się betonowe ławki???,beton,beton tylko beton,kto znowu musi na tym zarobić po znajomości???