Migawka dnia

fontanna_

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Migawka dnia

 1. epidemia pisze:

  To jest fontanna? to jest wytrysk nie fontanna, [wymoderowano fragment wpisu – W. Iwaszkiewicz]
  Wyglądem przypomina raczej basen (brodzik), a niżeli fontannę (niestety kolejny giżycki bubel) rodzice nieświadomi zagrożeń jakie czyhają na ich pociechach pozwalają pluskać się w tej niby „fontannie” brrry!

 2. rudy102 pisze:

  Uważam że fontanny ,do których tak chętnie wchodzą dzieci powinny być zasilane wodą w systemie otwartym . No chyba że mają taki system filtrów jak na basenie .Wiem, że puszczanie świeżej wody to większy koszt ale zdrowie nieswiadomych zagrożeń dzieci jest nieprzeliczalne na zł.
  Jest jeden plus takiej formy fontanny -zimą będzie można zrobić tam lodowisko :))

  • mieszkaniec pisze:

   Rudy…uważaj. Jeden radny kiedyś zaproponował aby zrobiono lodowisko – odkryte i tanie…i zobacz co z tego wyszło : kryte, prawie bez widowni i drogie.

 3. kate pisze:

  kąpiel w takich fontannach to bomba z opóźnionym zapłonem,jak mamy chcą zarazić swoje dzieci grzybicą,robią to na własne życzenie,Warszawa rozwiązała ten problem za małe pieniądze-podłączyli węże strażackie z nasadką do hydrantów i w upalne dni można się ochłodzić,to samo można zrobić u nas w wielu punktach miasta np.na Placu Piłsuckiego,na plaży,w Ekomarinie,itp.

 4. krecik pisze:

  Tia… Giżycko jak Rzym, co 10 metrów fontanna. Tylko po co to i komu? Ta akurat ani ładna, ani ciekawie umiejscowiona. Panie Wojtku, na litość boską, niechże ktoś tam w końcu zajmie się wyglądem naszego miasta, bo jest coraz gorzej :(.

 5. kate pisze:

  Już architekci w PRL-lu mieli większą wyobraźnię i budowali z głową,o niebo lepiej niż ci obecni,przynajmniej to ma jakieś smak,a nie kiczowata tandeta-jeszcze nie oddana do użytku ,a już wymaga remontu,stop tym pomysłom!!!!!!!!!!!!1

 6. lejek pisze:

  Jak już robić to robić. Czyż nie można było dopłacić i wybudować podobną fontannę do tej w Węgorzewie ? Przecież ta w giżyckim parku jest krótko pisząc brzydka, a w nocy to totalna tragedia. Kładka z posadzką bez przecierki, paskudne gwiazdobloki i teraz ta beznadziejna fontanna. Oj stacza się miasto stacza.