Materiał tv ws. zatok


Sprawa zatok na ulicy Olsztyńskiej znalazła zainteresowanie nie tylko mediów papierowych. Kilka minut materiału telewizyjnego przygotowała również redakcja portalu wolnatv.info.pl. Przed kamerą mieli możliwość wypowiedzieć się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy pomysłu budowy zatok. Zaproszono również mnie.

Poza fragmentem, który znalazł się w materiale podkreśliłem, że rozumiem potrzeby przedsiębiorców, ale należy też uszanować zdanie przeciwników. Dlatego powinno się dążyć do kompromisu, którym wydaje mi się budowa zatok na ul. Owsianej, Nadbrzeżnej (od Olsztyńskiej do 3 Maja) oraz można by rozważyć umiejscowienie na przeciw Olsztyńskiej 4. Budynek ten bowiem jest nie tylko dalej od ulicy ale także wyżej oraz ma charakter mieszkalno – usługowy. Poza tym mając na uwadze obecną sytuację budżetową nie widzę możliwości budowy zatok, a wszelkie dyskusje prowadzą prostą drogą do rozgrzewania konfliktu, a słowem kluczowym – podobnie jak w tytule materiału Wolnej TV – ma być kompromis.

Całość materiału video na wolnatv.info.pl. Zapraszam.

Ostatnio przebywałem poza Giżyckiem. Zaobserwowałem kilka ciekawych zjawisk. O tym niebawem. Jak również listy od Państwa, w których jak zwykle znalazłem sporo ciekawych spostrzeżeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Materiał tv ws. zatok

 1. kate pisze:

  sprawa ul. Nadbrzeżnej (między mostem kolejowym a obrotowym)co chodzi o wyznaczenie miejsca dla samochodów dostawczych nie została załatwiona.

 2. Bez cenzury pisze:

  Panie Wojtku dlaczego pan tak szybko usunął wielkie podziękowania za obiektywizm dla wolnej tv 🙂 czyżby jednak nie byli obiektywni 😉

 3. Wolna.propaganda pisze:

  Panie Wojtku, dlaczego pan tak szybko usunął wielkie podziękowania za obiektywizm dla Wolnej.tv? Czyżby jednak nie byli obiektywni? Wczoraj czytałem ciut inny tekst w tej sprawie… .

  • he he
   ciekawe… jedyną zmianą było dopisanie zdania „Poza tym mając na uwadze obecną sytuację budżetową nie widzę możliwości budowy zatok, a wszelkie dyskusje prowadzą prostą drogą do rozgrzewania konfliktu, a słowem kluczowym – podobnie jak w tytule materiału Wolnej TV – ma być kompromis.”
   Innych zmian nie było. Widocznie musi istnieć jeszcze jedna „moja” strona.