List od mieszkańca Wciąż temat kładki

kopertaWitam.
Chciałbym podzielić się przemyśleniami na temat kładki nr 2. Moim zdaniem jeśliby powstała w wersji przedstawianej aktualnie byłaby jak na nasze standardy ładna ale niestety przeciętna.Brakuje mi w tej propozycji czegoś wyjątkowego, czegoś co wyróżniałoby ten projekt w skali kraju. Według mnie kładka nr 2 powinna kończyć się wieżą widokową tzw „orlim gniazdem”. Na szczyt ,na którym znajdowałby się taras widokowy wchodziłoby się zewnętrznymi schodami oraz wjeżdżało umiejscowioną w wieży windą.Punkt widokowy znajdowałby się na wysokości kilkunastu metrów-można by było reklamować to miejsce turystom i zapraszać do:” odwiedzenia Giżycka stolicy mazur oraz najwyższego punku widokowego na Mazurach-Orlego Gniazda w Giżycku”. Czyż nie brzmi to zachęcająco?
Pozdrawiam(wyrażam zgodę na umieszczenie listu na Pana stronie)

[dane osobowe do mojej wiadomości]


Pomysł mi się bardzo podoba. Kiedyś już powiedziałem, że w marketingu za słuszną i skuteczną uważam zasadę „Wyróżnij się albo zgiń!”. Zarówno fontanna, jak i „orle gniazdo” doskonale wpisują się w tę filozofię.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „List od mieszkańca Wciąż temat kładki

  1. a może tak pisze:

    Tylko co wnosi taki punkt widokowy (w tym miejscu) oprócz innej perspektywy widzenia?
    Jakoś „marzy” mi się wieża widokowa np. na wzgórzu – Piękna Góra, wówczas widok mógłby być wręcz niesamowity – jedyny w swoim rodzaju 🙂 jezioro Niegocin, Tajty, inne mniejsze jeziorka w okolicy, las, no i (chyba) najładniejsze jezioro w Polsce (widziane z lotu ptaka) jezioro Kisajno (Mamry)
    http://www.samper.pl/prezydencja/galeria/?s=0&z=8