List od mieszkańca

kopertaInformacja dla osoby, która nadesłała wczoraj wiadomość z zapytaniem ws. restauracji w Ekomarinie:

treść wiadomości (po usunięciu wszelkich danych mogących zidentyfikować nadawcę) wraz z fotografią przesłałem do MOSiRu z zapytaniem o sposób użytkowania i ewentualne zasady rozliczenia. Przypominam jednak, że sprawa już po części została wyjaśniona. Warto może również przypomnieć, że każdy mieszkaniec ma prawo samodzielnie wystąpić z wnioskiem o udzielenie informacji publicznej. Zainteresowanym udostępniam: wniosek o udzielenie informacji publicznej [wzór]. Oczywiście, jeżeli z jakichkolwiek względów wolelibyście Państwo zrobić to za moim pośrednictwem – nie widzę problemu. To jedna z ról radnego…

Ten wpis został opublikowany w kategorii interwencje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „List od mieszkańca

 1. Karol Szczechowicz pisze:

  Wniosek można wysłać przez sieć?

 2. rudy102 pisze:

  Witam
  Trochę na inny temat.
  Ostatnio w radio 5 usłyszałem informację o tym ,że radny suwalski chce w urzędach suwalskich wprowadzić możliwość płatności kartą. Bardzo popieram tę inicjatywę.
  Bardzo bym prosił aby i w naszych urzędach postarać się o taką możliwość.
  Wiele razy miałem nieprzyjemność znaleść się w takiej sytuacji ,że nie załatwiłem sprawy bo kasa jest zamykana dużo wcześniej niż urząd . Nie raz przejechałem wiele kilometrów po jakiś papierek i się okazało ,że nie da rady -bo kasa do 13.30(Lidzbark Warmiński) albo trzeba zap…ć gdzieś na pocztę w kolejkę (Biskupiec) a potem znowu w kolejkę ponownie w urzędzie.( u nas w starostwie do Banku Spółdzielczego)
  Ludzie kochani -przy takich możliwościach technicznych ,żeby tak traktować klientów i trwać przy archaicznych metodach ? Podobno mamy jakieś standardy ISO -ale chyba z XIX w.
  Proszę popchnąć temat aby tam gdzie w urzędzie chcą kasę był czytnik do płatności kartą. Można też przy coraz powszechniejszych płatnościach mobilnych pójść rownież i w ich kierunku.
  Czy to takie trudne?
  Ułatwiajmy sobie życie a nie utrudniajmy.
  Każdy bank chętnie da terminale i to na preferencyjnych warunkach.
  Pozdrawiam

  Urzędy to nie Biedronki –

 3. kate pisze:

  Biedronki też już postawiły bankomaty na swoim terenie,żeby można było pobrać na miejscu pieniądze jak zabraknie do rachunku.