List od mieszkańca

kopertaWitam !
Piszę z zapytaniem o ossuarium, a dokładnie schemat w poście. Mam nadzieje, że to jest jakiś rysunek poglądowy, a nie już „model”? Jeżeli, to jest wizualizacja z prac jakiegoś projektanta, to jest, to kpina. Czy tak naprawdę ciężko jest dla miasta ogłosić konkurs? Przecież, to jest straszydło, jak inne obiekty w naszym mieście. Czy „nadworny” architekt naprawdę nie może nad tym wszystkim zapanować?

|dane do mojej wiadomości|

ossuariumPrzedstawiony schemat to fragment koncepcji opracowanej przez Urząd Miejski na podstawie której została opracowana dokumentacja projektowo – kosztowa ossuarium wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu.
Co do reszty nie zajmuję stanowiska (często to po prostu kwestia poczucia smaku, gustu), choć wiele rzeczy również uważam za, delikatnie mówiąc – średnio udane – wręcz na miarę gwiazdobloków. W takich przypadkach naturalnym wydaje się i nawet rozumiem skierowanie krytyki w stronę Pani Architekt, ale w większości chyba jest to krytyka raczej niesprawiedliwa… Wydaje mi się, że często zwycięża pogląd kogoś innego. Zaznaczam, że to tylko moje odczucie.
I wiadomość z ostatniej chwili: wykonawcą ossuarium będzie firma BOSMIET z Giżycka, ponieważ Spółdzielnia „Niegocin” zrezygnowała z podpisania umowy.


PS. Przypominam Państwu, iż jeżeli oczekujecie Państwo indywidualnej odpowiedzi, korzystając z formularza kontaktowego w treści wiadomości należy wpisać kontakt zwrotny (e-m@il, telefon). Dane te pozostaną wyłącznie do mojej wiadomości. Oczywiście nie jest to konieczne. W przypadku braku kontaktu zwrotnego odpowiedzi udzielę na blogu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.