Komunikat

informacjaZgodnie z obietnicą złożyłem wczoraj interpelację w sprawach, o które Państwo prosiliście. Wyszła taka trochę wielotematyczna, ale starałem się zebrać jakoś wszystko w jednorodną całość. Ostatecznie sprawy dróg rowerowych, oznakowania chodników, Straży Miejskiej, mostu obrotowego i kontrolowania psów w miejscach ogólnodostępnych zgrupowałem w tematykę porządku publicznego, bezpieczeństwa i komunikacji.

Treść interpelacji w dziale [Zapytania i interpelacje]. Czekam na odpowiedź, która zostanie zamieszczona w tym samym miejscu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii interpelacje, interwencje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Komunikat

  1. kate pisze:

    Czy to prawda że mostem zarządza powiat i powiat decyduje o godzinach otwarcia mostu?

  2. zuzia pisze:

    Prawda. Powiat od kiedy pozbył się szpitala, to sobie może tylko mostem pokręcić, niewiele czym więcej. A godziny otwarcia dyktuje Żegluga Mazurska i jej Pani Prezes, mająca w Zarządzie Powiatu wielkie, wielkie wpływy. No z pewnością większe niż „przypadkowe społeczeństwo” Zakanala, które może sobie kondycję na kładce wyrabiać, najlepiej z wózkiem dziecięcym na plecach.