Komunikat

informacjaOtrzymałem informację od Pani Przewodniczącej, że nie planuje zwoływania sesji Rady Miejskiej w kwietniu. Najprawdopodobniej najbliższe obrady sesyjne odbędą się pod koniec maja.
Wszystkie zatem sprawy i problemy zgłoszone przez Państwa poruszę dopiero na majowej sesji, a w sprawach pilniejszych zwrócę się na piśmie do Pani Burmistrz w przyszłym tygodniu (nazbierało się, to poświęcę trochę weekendu na napisanie interpelacji).

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Komunikat

 1. Yorguś pisze:

  To jestem ciekaw, dlaczego w takim pospiechu przewodniczący Komisji Rewizyjnej Andrzej Urbaniak zwołuje posiedzenie tej komisji na najbliższy poniedziałek (w sprawie skargi mieszkańca na Burmistrza Miasta Giżycka), która to ponoć została już w ten czy inny sposób rozpatrzona przez komisję? Mieszkaniec ten został pouczony na poprzedniej komisji o dalszym trybie rozpatrzenia tej skargi przez Radę Miejską w Giżycku, gdy tymczasem w ostatni czwartek, mieszkaniec dostał telefon z biura Rady Miejskiej, że sprawa będzie ponownie badana, bez podania przyczyn takiej decyzji. Dziwnym też jest, iż skarżący jako strona (jako jedyny, bo członkowie Komisji Rewizyjnej dostali) nie otrzymał pisemnego stanowiska burmistrza w sprawie złożonej skargi, ani nie został poinformowany o swoich prawach, takich jak dostęp do akt skargi i prawa do składania nowych wniosków dowodowych i dowodów. Standardy Komisji Rewizyjnej działającej przy Radzie Miejskiej w Giżycku przypominają mi standardy białoruskie. Jeśli przewodniczący tej komisji popełnił jakiś błąd na poprzednim posiedzeniu komisji względem trybu rozpatrzenia skargi, to powinien osobiście zadzwonić do skarżącego, wyjaśnić sprawę, przeprosić i zaprosić ponownie na posiedzenie Komisji Rewizyjnej- w trybie i czasie pozwalającym dla skarżącego na przygotowanie się do takiego posiedzenia. Mam takie dziwne wrażenie, że obecność skarżącego na posiedzeniu Komisji Rewizyjnej stanowi jakiś problem dla niektórych jej członków. Czegoś się boją?

 2. kate pisze:

  Czy to prawda,że na kładce nr.2 stoi znak”Zakaz bujać-huśtać kładką”?

  • Diabel pisze:

   A Tobie to przeszkadzac? Kolejny maciciela w Gizycku?

  • odp pisze:

   Tak, to prawda – NIE SKACZ ! Powinien być również zakaz jazdy rowerem (sama jazda „pal go licho” , ale ślady po hamowaniu są już widoczne, no i niestety pieski na aut !

   • odp cd. pisze:

    Ale zastanawia mnie jak ten zakaz ma się do uprawiania joggingu 🙂 ?! W jakich grupie można biegać po tej kładce ? Dwie, trzy, cztery ………. osoby !?