Kolejny projekt Strategii Sportu

stadion_7Otrzymałem już kolejną wersję Programu Rozwoju Sportu dla naszego miasta. Sprawa niezmiernie ważna i długoterminowa zatem warto ją szeroko skonsultować. Choć to opracowanie jest również dość obszerne, zachęcam do zapoznania się i przekazania swoich uwag emailem, na piśmie, osobiście lub telefonicznie. Albo w komentarzach… Jak kto woli. Wszystkie z pewnością będą bardzo przydatne.

Zobacz:

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Kolejny projekt Strategii Sportu

  1. Amadeusz Szewczyk pisze:

    Moim zdaniem, w dalszym ciągu dokument jest mało czytelny i niezbyt profesjonalny… (np brak strony 30 :-)). Widocznie autor nie zadał sobie tyle trudu, żeby skonfrontować Strategię z profesjonalnymi Programami innych miast, ogólnodostępnych w internecie. Zalety nowej wersji: pojawiła się analiza Swot (słabej jakości, ale już się nie czepiam), konkretne cele modernizacyjne w perspektywie 2014-2016 (choć miesiąc/rok modernizacji płyty stadionu nadal się nie pojawia); nic nie wiadomo również o kwotach przeznaczonych na cele rementów/modernizacji), wskazano tym razem mierniki celów (choć skąd mamy wiedzieć, czy się poprawiły jak nie znamy ich wartości bazowej?). Wady: jakaś współpraca z COS OPO?, coś bliżej o „Karcie Dużej Rodziny?”, co ma punkt a) do zasad finansowania (str 35).

    PS: Kto jest autorem tego projektu? Nikt się nie chce przyznać? 🙂