Kolejna uroczysta sesja Rady Miejskiej. I ostatnia w tej kadencji

sesja_uroczysta_20141113

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Kolejna uroczysta sesja Rady Miejskiej. I ostatnia w tej kadencji

 1. Zuzia pisze:

  No, to się radni garniturów naprasują… A wszystko po to, żeby jeszcze raz, jeszcze przez godzinkę lud prosty i sprawiedliwy mógł się pogapić na Miłościwie Panującą i dobrze sobie zapamiętać, kto jest dawcą dóbr wszelakich. Ups, zapomniałam o dietach.

 2. !?!? pisze:

  Panie Wojtku, dlaczego nie zripostował Pan Panią Jolę jak przechwalała się współpracą z gminą, a dokładnie chodzi o komunikację miejską.
  Przecież swego czasu kiedy funkcjonowała miejska komunikacja wójt kupując niepraktyczne busiki (kobieta z wózkiem nie ma szans przejazdu) stworzył swoją gminną.
  „Autobusy” puścił dwie minuty przed „czerwoniakami”, a cena przejazdu była za symboliczną złotówkę (chyba najtaniej w Polsce). Niestety „Łuczany” nie wytrzymały tej nierównej konkurencji i ………..
  Po upadku „Łuczan” wójt podniósł ceny biletów i mamy to co mamy, czyli:. niepraktyczne autobusy, przelotową linię autobusową, nieczytelny rozkład jazdy, no i (chyba) NAJDROŻSZE bilety w Polsce ! Czy na tym ma polegać przedstawiona przez burmistrz współpraca MIASTO – GMINA !? Jeśli tak, to pogratulować sukcesu Pani Jolu !

  • To już historia i musiałbym przeanalizować przebieg zdarzeń, ale rzeczywiście jesteśmy jednym z nielicznych miast 30tysięcznych bez własnej komunikacji publicznej. Na przykład w Kętrzynie, Augustowie czy Ostródzie takowe funkcjonują.

   • kate pisze:

    Mnie bardzo brakuje komunikacji miejskiej w Naszym Mieście,jestem za tym żeby powstała jak najszybciej.