I po Targach…

Jak zwykle na początku września nad brzegiem Kisajna odbywają się Mazurskie Targi Sportów Wodnych połączone z Posezonową Giełdą Sprzętu Pływającego. To była juz V edycja, i jak zapewniają organizatorzy – rekordowa zarówno pod względem ilości sprzętu, wystawców jak i zwiedzających.
Na terenie portu było 97 wystawców z całej Polski, w tym jeden z Litwy, którzy zaprezentowali 124 jednostki pływające. Dodatkowo kilkadziesiąt stanowisk wystawienniczych na lądzie i aż 24 konstrukcje premierowe, z czego niektóre nigdzie wcześniej publicznie nie pokazywane. Pod względem liczby jachtów jest to obecnie największa tego typu impreza w Polsce. Jak podaje Zbigniew Jatkowski z mazury.info.pl – w ciągu trzech dni Targi odwiedziło ponad 5 tysięcy osób z kraju i zagranicy, a w „godzinach szczytu” na drodze dojazdowej tworzyły się korki.
Potwierdzam te spostrzeżenia i cieszę się z rozwoju tej imprezy. Myślę również, że nadszedł także czas, aby zainteresować się stanem technicznym fragmentu Al. Wojska Polskiego – od mostu do Strandy. Jeżeli w Radzie przyjdzie nad tym tematem głosować, zwolennicy modernizacji tego odcinak mogą na mnie liczyć.


Targi_

Targi_

Targi_

Targi_

Targi_

Targi_

Targi_

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „I po Targach…

  1. kate pisze:

    Fantastyczne zdjęcia,impreza była świetna.