I po sesji…

radny_iwaszkiewicz_XIXBudżet uchwalony, i to niemal jednogłośnie. Konsultacje społeczne muszą jeszcze chwilę poczekać. Umówiłem się z Panią Przewodniczącą, że stworzymy wspólny projekt i po wypracowaniu kompromisu z Panią Burmistrz przedłożymy niezwłocznie Radzie do akceptacji. Program Rozwoju Sportu na 2014-2016 także został przyjęty, a to oznacza, że od nowego roku nie będzie stypendiów sportowych (pomimo protestów). Zastąpić je ma dotacja dla klubów… Od dzisiaj także honorowymi obywatelami Giżycka są Pan gen. Piotr Błazeusz i Pan Thomas Wahl. Gratuluję. Wiadomo także, że giżycki Budżet Obywatelski będzie dość skromny: 100 – 200 tysięcy na całe miasto… Możliwe jest też lekkie opóźnienie w stosunku do przedstawianego harmonogramu.

O pozostałych sprawach niebawem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „I po sesji…

  1. Yorguś pisze:

    Drogi Wojtku!
    Życzę Tobie spokojnych i wesołych świąt i wszelkiego dobra w nadchodzącym roku. Mam nadzieję, że będziesz nas dalej dzielnie i odpowiednio reprezentował w radzie miasta, tak, jak to robiłeś do tej pory. Być może, uda Ci się wygospodarować więcej czasu dla rodzinki i nie będziesz już musiał w takim stopniu jak dziś, zajmować się naszymi sprawami i problemami. Życzyłbym sobie, abym w następnym roku rozpoczął swoje życzenia od „Szanowny Panie Burmistrzu…” Tego Tobie i sobie życzę. Przesyłam też świąteczne życzenia i pozdrowienia dla wszystkich czytelników tego bloga. Oby następny rok był dla nas łaskawszy i abyśmy osiągnęli zamierzone cele w życiu osobistym.

    Wojtek Szostko