I po sesji…

radny_iwaszkiewicz_XIXTylko pięć projektów uchwał i wszystkie przyjęte. Chyba po raz pierwszy opłaty za wodę i ścieki w zasadzie nie zdrożeją. Poza sprawami przewidzianymi w porządku obrad można było się dowiedzieć, że w przyszłym roku będzie w Giżycku budżet obywatelski (wiosną będziemy wybierać projekty). Chciałoby się powiedzieć – nareszcie! Ruszyć się powinna także sprawa mostu – lata 2014 – 2016 mają być poświęcone przygotowaniu dokumentacji.
O szczegółach niebawem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „I po sesji…

 1. ja pisze:

  cyt: „Chyba po raz pierwszy opłaty za wodę i ścieki w zasadzie nie zdrożeją.”, a co ze opłatami za odbiór śmieci i śmieciami i co oznacza ” w zasadzie” ?

 2. prośba o interwencje pisze:

  Panie radny Iwaszkiewicz po raz kolejny bardzo proszę o interwencje w sprawie braku odpowiedzi na Platformie Dialogu Społecznego. Ja już czekam 2 tygodnie, znajomy ok miesiąca. na prośby ponaglające nikt nie otrzymuje odpowiedzi.

 3. prośba o interwencje pisze:

  Panie radny Iwaszkiewicz po raz kolejny bardzo proszę o interwencje w sprawie braku odpowiedzi na Platformie Dialogu Społecznego. Ja już czekam 2 tygodnie, znajomy ok miesiąca. Na prośby ponaglające nikt nie otrzymuje odpowiedzi.

 4. inni potrafią pisze:

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1027463,olkusz-masz-auto-komunikacja-miejska-pojedziesz-za-darmo,id,t.html?cookie=1
  Może nie aż tak, ale w godzinach dojazdów do pracy za symboliczną złotówkę – czemu nie 🙂 Więcej pasażerów z pewnością zrekompensuje niższą cenę biletu – a dojechać jakoś trzeba.
  Obecnie robi się „zrzutki na paliwo” ( 2 zł od pasażera) , dojeżdża się (zimą – latem) rowerami, a autobusiki ze względu na szokująco wysokie ceny wożą powietrze !?