I po sesji…

Zapowiadały się krótkie obrady, ale jak się miało okazać – wcale takie nie były. Ostatecznie jednak Rada postanowiła udzielić pomocy powiatowi Giżyckiemu na przebudowę Al. Wojska Polskiego od skrzyżowania z ul. Kilińskiego do granicy miasta, pomimo tego, że kolejny raz przyszło podejmować decyzje niejako w ciemno i z nożem na gardle, bowiem jakoś nikt nie wpadł na pomysł, aby radnym pokazać choćby jakąś wizualizację.
Nie słyszałem, aby ktoś kwestionował potrzebę remontu tej ulicy; sam uważam, że należałoby to zrobić najszybciej jak to możliwe, jednak podejmując decyzję, wolałbym wiedzieć, na co przeznaczamy pieniądze. Tym bardziej, że pojawiły się doniesienia o tym, że chodniki nie będą wykonane na całej długości i dokumentacja (ze względu na koszt zadania – jak ustaliłem później) nie obejmuje mostu.
Pomimo tych niedogodności poprałem projekt, bowiem uznałem, że jest to jedyna szansa na poprawę stanu tej drogi. Tym bardziej, że termin składania wniosków mijał… dzisiaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria, Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.